plastikiniai langaiPrasideda pavasarinės nuolaidos ir todėl dažnas iš mūsų pagalvojame apie plastikinių langų keitimą. Tačiau itin didelė jų pasiūla gali visai susukti galvas. Keista, nes langų gamintojų pasaulyje nėra tiek jau daug. Trys didžiausia Europos rykliai priklauso vienai grupei – „Profaine group”.

„Trocal”

Prieš gerą dešimtmetį praūžusi karštinė, kuomet masiškai buvo keičiami plastikiniai langai, išpopuliarino „Trocal” prekinį ženklą iki neregėtų aukštumų. Ir tai nestebina, kaip sakoma, vokiška kokybė ir daugelio metų patirtis daro savo.

Tai vieni iš geriausių laikomi plastikiniai langai. Šis gamintojas, kaip beje ir visi likę, siūlo dviejų arba trijų kamerų stiklo paketą. Nuo jų skaičiaus priklauso ar plastikiniai langai sulaikys šilumą. Žinoma dviejų kamerų plastikiniai langai pigiau nei trijų. Tačiau šiluma kaulų nelaužo, todėl Lietuvos klimatui rekomenduojami pastarieji.

„KBE”

Dar vienas milžinas simbolizuojantis ilgaamžius gaminius. Šio gamintojo plastikiniai langai išsiskiria milžiniška spalvų palete. Balti ar dramblio kaulo langų rėmai jau praeitis. KBE siūlo nuo šviesios iki ryškios geltonos ar net tamsios juodos spalvos. Dizaineriai pataria langų spalvą derinti prie pastato fasado, tačiau čia taisyklių nėra.

Beje, šie plastikiniai langai naudoti atrodo taip pat puikiai, kaip ir nauji. Juos nusipirkus galima būti ramiam. Daugiau langai nekvaršins galvos.

„Kiomerling”

Tai vokiečių gamintojas, kuris jau daugelį metų išlaiko patį geriausią kainos ir kokybės santykį. Jo plastikiniai langai kaina viena maloniausiai šildančių pirkėjo kišenę. Šio gamintojo plastikiniai langai skaiciuokle rodo tokią puikią kainą, nes jų konstrukcija yra labai patvari ir paprasta.

Beto, gamykla automatizuoja didžiąją dalį gamybos proceso etapų. Todėl yra išlaikoma santykinai nebrangi gaminių savikaina, o šie plastikiniai langai ispardavimas nuolat vilioja naujus pirkėjus.

Visų šių gamintojų langų profilio viduje yra metalinės arba aliuminės konstrukcijos. Lango viduje vokiečiai daro stačiakampio formos konstrukciją. Taip užtikrinamas visiškai saugiai pritvirtintas langas. Todėl vokiečių gamintojų plastikiniai langai kaune, plastikiniai langai Klaipeda ar plastikiniai langai panevezyje yra tokie populiarūs. Tad neapsigaukite, o rinkitės langus pagal konstrukciją, kamerų skaičių, bei estetinį pojūtį,

 

 

 

2 thoughts on “Žinomiausi plastikinių langų gamintojai

  1. Šitie gamintojai tikrai patikimi, nes pas mane dabar bute visi langai Kiomerling, tai tikrai galiu pasakyt, kad patogūs ir patvarūs, viskas ko ir reikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *