paskolos internetuPaskolos internetu dažniausiai apibrėžiamos kaip nedidelės paskolų sumos, kurios žaibiškai pasiekia Jūsų sąskaitą. Čia nereikia visos galybės dokumentų, kuriuos tektų pildyti bankuose. Tačiau yra pavojų. Norėdami greitai ir daug pasiskolinti neretai pamirštame kelias esmines taisykles. Todėl kviečiame perskaityti šį straipsnį iki pabaigos ir susipažinti su taisyklėmis, kurios paprastai nebūna apibrauktos raudonu mygtuku.

Nedidelės sumos – neilgas paskolos grąžinimo laikotarpis

Visų pirma suteikiamos paskolos internetu, kurios siekia nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių eurų. Nedidelis įsiskolinimas teikiamas labai trumpam paskolos grąžinimo terminui, kuris dažniausiai trunka nuo mėnesio iki metų, kartais trijų ar šešių. Didžiausias privalumas – teikiamos paskolos internetu visą parą. Didžiausias trūkumas – bet koks kredito grąžinimo vėlavimas atsispindi asmens kredito istorijoje ir kainuoja papildomai.

Tikriausiai žinote, kad vartojamosios paskolos internetu ir greitieji kreditai internetu teikiami be užstato. Paskolos be užstato kainuoja įvairiausius papildomus administracinius mokesčius. Kita vertus, kartais teikiamos nemokamos mini paskolos internetu. Tai reiškia, kad tiek kiek pasiskolinote, tiek ir teks grąžinti (ir nei cento daugiau).

Kreditas, turint trumpalaikį pajamų šaltinį

Neretai svarstoma dėl paskolos internetu gavimo problemų, jeigu nėra gaunama pastovių arba, vadinamųjų, „Sodrinių” pajamų. Nerimo kyla ir tuomet, kuomet pajamos yra laikinos, tarkim, pašalpos arba išmokos.

Vis dėlto, kredito bendrovėse yra taikoma praktika tokia, kad paskolos internetu bedarbiams teikiamos. Tačiau greitos paskolos sumos ir grąžinimo terminas yra žymiai mažesnis negu gaunant tokios pačios pajamas, kaip darbo užmokestį.

Paskolos internetu faktas atsiduria asmens kredito istorijoje

Mėgstame pamiršti, kad visi finansiniai įsipareigojimai „atgula” mūsų asmeninėse kredito istorijose. Ar greitieji kreditai gali tapti lemiamu faktoriumi dėl nesuteiktos ilgalaikės paskolos ateityje? Tam tikrais atvejais – taip. Jeigu jie buvo ne laiku, t.y. paveluotai, įvykdyti.

Jeigu imsite paskolą su sutuoktiniu, o vieno iš Jūsų bus prastas kreditingumo reitingas, net ir gavus paskolą, ji greičiausiai bus prastesnėmis sąlygomis teikiama, nei abiem turint aukštą A kredito reitingą. Kvailiausia situacija būna tuomet, kuomet vieno asmens pajamos stabilios ir tinkamo dydžio kreditui gauti, o kito sutuoktinio – puiki kredito istorija. Tuomet paskolos paraiška – atmetama.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.