greituju kreditu refinansavimasGreitieji kreditai nėra gerai. Juos paimdami lyg paženkliname savo asmeninę kredito istoriją raudona žyme. Tačiau jeigu bėda spiria tai laikina piliulė, kuri kartais gali ir padėti. Kita vertus, greitųjų kreditų bendrovių veikla nėra taip griežtai reglamentuojama kaip bankų. Todėl kiekvienos kompanijos taisyklės gali truputy skirtis. Šie skirtumai sąlygoja neretus nesusipratimus tarp klientų ir bendrovių. Kaip nuo jų apsisaugoti?

Stručio sindromas

Vienos greitųjų kreditų bendrovės leidžia kreditą sustabdyti laikinai arba atidėti jo mokėjimą. Kitos – laukia grąžinto įsiskolinimo laikrodiniu tikslumu. Kad ir kaip bebūtų pinigus ir palūkanas grąžinti reikia. Jeigu tai nepadaroma įsijungia visas mechanizmas, nuo kurio galėtų apsaugoti greituju kreditu refinansavimas.

Dažniausia skolininkų klaida – bėgti. Instinktas verčia slėptis nuo pavojaus, o susikaupusi ir kasdien didėjanti skola kreditoriams taip ir interpretuojama. Tačiau skola auga, prisideda antstolių dalis, kol galiausiai praryja ramias naktis ir iš kelių šimtų virsta tūkstančiais. Todėl susidūrus su sunkumais būtina apie tai informuoti bendrovę ir prašyti pakeisti paskolos grąžinimo grafiką. Ką daryti jeigu bendrovė nesutinka?

Sutarties sąlygų keitimas

Greitieji kreditai dažniausiai paimami automatiškai paspaudus varnelę prie bendrovės taisyklių. Todėl ir sutarties sąlygų keitimas gali būti labai sudėtingas. Juolab, paskolu refinansavimas isiskolinusiems antstoliams dar sudėtingesnis procesas.

Tad nėra ko laukti, laikas nėra skolininko sąjungininkas. Nepavykus rasti bendros kalbos su kreditoriumi galima ieškoti kažko panašaus į paskolu refinansavimas be uzstato. Toks refinansavimas be turto ikeitimo gali būti suteikiamas asmenims su gera kredito istorija, taip pat ir greituju kreditu refinansavimas.

Uždaro duris bankams

Yra galimas paskolu refinansavimas bankuose, t.y. paskolos refinansavimas swedbank, bigbank refinansavimas ir pan. Deja, daugelis atsikandę reikalų su greitųjų kreditų bendrovėmis remia prie sienos giminaičius ir prašo padėti. Puiku jeigu yra galimybė ir giminaičiai gali atseikėti skolą. Puiku, jeigu pavyksta su jais greitai atsiskaityti ir tokie sandoriai nepaveikia šeimos santykių. Jeigu ne, gaila, kad daugelis pamirštame tokią paslaugą kaip greituju kreditu refinansavimas. Tam tikrais atvejais greituju kreditu refinansavimas galimas net ir turint blogą įrašą kredito istorijoje. Tokių paskolu refinansavimas atsiliepimai kredito istoriją tik pagerina, o pats paskolu refinansavimas kaune kasmet vis populiarėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.