Degudegu.ltRenkantis interneto tiekėją ir svarstant kokį interneto planą pasirinkti, dažniausiai galutinį sprendimą nulemia kaina. Tačiau net ir renkantis pagal kainą, reikia žinoti kas ją sudaro ir kokie privalumai bei trūkumai slypi už didesnės ar mažesnės sumos.

Iš kiek tiekėjų galite rinktis? Arba kitaip sakant, koks konkurencingumas jūsų gyvenamoje vietovėje. Jei, pavyzdžiui, gyvenate daugiabutyje, kuriame visi įmanomi tiekėjai turi interneto kabelio įvadus, tuomet interneto kaina yra mažesnė arba lengviau nuderima, nes jūs turite platų pasirinkimą iš ko užsisakyti internetą. Tuo tarpu jei gyvenate nuosavame name, miesto pakraštyje ir turite tik vieną vienintelį variantą, jums kaina jau darosi nesvarbi, svarbu tiesiog pasijungti internetą.

Greitaveika. Šviesolaidinis internetas įgalino greitą ir kokybišką internetą. Tačiau kuo didesnė greitaveika, tuo didesni interneto planai reikalingi. Yra nustatyta, jog turint geresnį greitaveikos planą, jūsų kompiuteris parsisiunčia didesnius ir kokybiškesnius to paties objekto (filmų, nuotraukų ir pan.) failus, tad duomenų srautas padidėja, o jam apdoroti reikalinga galingesnė, brangesnė technika, internetinės duomenų kaupyklos. Taigi, siekiantiems didesnės kokybės – kyla interneto tiekėjo išlaidos, o tuo pačiu ir sąskaita klientui.

Žinomumas ir klientų aptarnavimas. Interneto rinka itin sparčiai tobulėjo, daug į šią sritį buvo investuojama, ypač kalbant apie technologinius sprendimus ir klientų aptarnavimą. Išryškėjo lyderiai. Itin daug dėmesio sulaukė šviesolaidinis internetas ir jo tinklo plėtra, kuris užtikrino geriausius interneto planus Lietuvos gyventojams. Kuomet daug apie kažką kalbama, reklamuojama, žmonių pasąmonėje susiformuoja lyderiai, todėl gavus vienodus pasiūlymus, nugali tas, kurio prekinis ženklas yra žinomesnis.

Sutarties laikotarpis. Kaip žinia, kuo ilgesnis sutarties laikotarpis, tuo didesnė nuolaida interneto planams. Tai patogu planuojantiems internetu naudotis ilgai, o ir apsimoka interneto tiekėjams, kadangi jie žino, jog ilgai turi išsikovoję klientą.

Norint išsirinkti tai ko reikia jums ir dar už mažiausią kainą, reikia žinoti nemažai – kaip dažnai naudojatės internetu, kiek įrenginių jungiasi prie interneto, kokio interneto greičio reikia patenkinti poreikius piko metu, kai pajungti beveik visi įrenginiai. Apsispręsti koks interneto planas jums tinkamiausias, padės Degudegu.lt testas bei nemokamos konsultacijos. Beje, užsakant per Degudegu.lt galite tikėtis ir papildomų nuolaidų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *