Kelionės, Laisvalaikis

Įdomiausios vietos Olandijoje

skrydžiai į OlandijąOlandija – tai ne vien Amsterdamas ir jame esančios pramogos, laisvi svaigalai, ar miesto kanalai. Šalyje yra ir daugiau svarbių ir gausiai turistų lankomų miestų, kuriuose galima aplankyti įdomiausias vietas. Jeigu ruošiatės skrydžiui į Olandiją, būkite tikri, kad aplankysite šias įdomias ir neeilines vietas:

Wiewerd mumijų muziejus. Istorija pasakoja, kad 1765 metais čia dirbę kasinėtojai rado  kriptą su 11 karstų, kuriuose buvo mumifikuoti kūnai. Manyta, kad tai seniau netoliese veikusios krikščionių sektos Labadistų palaikai.

Baarle Nassau yra unikalus miestelis, suskirstytas į žemės plotus, kurių dalis priklauso Belgijai. Čia gyvena 6000 gyventojų, ir 22 plotai iš visų miestelio gabalėlių priklauso belgams. Kai kur Belgijos-Olandijos sieną čia galima kirsti tiesiog perėjus skersai gatvę. Ši sistema čia vis dar išlikusi nuo viduramžių, kai šias valdas susiskirstė tuometiniai lordai ir pasirašė įvairias sutartis.

Drenthe yra miestelis, kuriame 19 amžiuje buvo iškeldinami visi anti-socialūs asmenys ir šeimos, taip pat vargšai, bedarbiai ir nusikaltėliai. Prieš 20 amžių miestelio funkcija pasikeitė ir iki dabar jame apgyvendinami kaliniai. Čia galima atvykti į muziejų, kurį supa funkcionuojantys kalėjimai.

Vrolik muziejus – tai gyvūnų išsigimimams fiksuoti skirtas muziejus. Čia rasite dideliuose stiklainiuose užkonservuotus gyvūnus, kurie gimė su defektais ir apsigimimais. Patartina tik stiprių nervų savininkams.

Schockland yra sala, kurioje iki 1859 metų dar buvo įsikūrę keli miesteliai. Tačiau dabar ši sala yra apleista, nes valdžiai pabodo kiekvieno potvynio metu evakuoti miestelio gyventojus.

Kokopelli’s headshop – tai parduotuvė Amsterdame, kurioje galima įsigyti tokių narkotinių, o tiksliau haliucinogeninių medžiagų kaip grybai, trumai, ar kiti natūraliai augantys psichodelikai. Vieta tiems, kurie siekia keisčiausių potyrių.

Nekantraujate pamatyti visas, sąraše paminėtas vietas? Pigūs lėktuvų bilietai į Amsterdamą, Olandiją yra puiki galimybė susipažinti su jomis visomis iš arčiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *