lėktuvo bilietai į IspanijąNors Ispanija atrodo ne tokia ir tolima šalis, apie kurią jau nemažai žinome iš mokyklos ar interneto, ji ,lygiai kaip ir Lietuva slepia dar neatrastų ir tipiniams turistams nežinomų faktų. Jeigu turite lėktuvo bilietą į Ispaniją ir norite būti pranašesnis už kitus turistus, siūlome pasidomėti, kuo dar Ispanija yra ypatinga.

  • Ispanija iš tiesų yra karalystė. Ne visiems žinomas faktas, kad Ispanija teoriškai yra karalystė. Taip pat teoriškai Ispanija yra antra pagal dydį šalis ES.
  • Netikėtas faktas – Ispanijoje yra legalus nudizmas. Čia suteikiama visiška laisvė nuogam degintis kiekviename paplūdimyje. Todėl jei esate laisvės mėgėjas ir manote, kad jeigu jau ilsėtis, tai be jokių suvaržymų, Ispanijos pliažuose pasijusite lyg mažas vaikas.
  • Kad Graikai turi problemų su ekonomika ir darbais, yra žinoma. Bet, pasirodo, ispanai nuo žemo įdarbinimo lygio taip pat kenčia jau kelerius metus. Statistiškai, Ispanijos nedarbingumo lygis yra antroje vietoje aukščiausias visoje Europoje.
  • Ispanijos himne nėra nė vienos eilutės. Taip, jie negieda savo šalies himno, tik klausosi „Karališkojo maršo“, kaip jis yra vadinamas.
  • Ispanai turi kalėdinę tradiciją pavadinimu Tio de Nadal („Kalėdinis rąstas“). Ji itin palaikoma Catalonijoje ir Aragonoje. Jos metu vaikai daužo lazdelėmis rąstą, iš kurio vėliau pabyra saldumynai. Deja, tai daug kam primena tuštinimosi veiksmą, todėl komiškai ši tradicija verčiama į „Besituštinantį rąstą“.
  • Eifelio bokštas tik per plauką nebuvo pastatytas Barselonoje! Pasirodo, buvo norėta jį statyti būtent šiame mieste, o ne Paryžiuje, tačiau miesto gyventojai pradėjo protestuoti, nes nenorėjo tokio bokšto savo mieste. O įdomu tai, kad vos viena bokšto konstrukcija buvo pastatyta Paryžiuje, jo gyventojai taip pat pradėjo reikalauti nutraukti statybas.

Planuojate įsigyti lėktuvų bilietus į išsvajotąją Ispaniją? Pigūs skrydžiai į Madridą, Ispaniją yra geriausias sprendimas. Nesvarbu kada keliausite, ar tai bus pavasaris, vasara, ruduo ar žiema, bet kuriuo metų laiku, Ispanija atrodys žavingai!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *