skrydis į IspanijąIspanija yra ryški ir išsiskirianti šalis, todėl žmonės yra tokioms valstybėms prilipinti stereotipus, susikurtus žiūrint filmus, ar prisiklausius istorijų, kuriose įvykdavo tik mažai daliai ispanų būdingi įvykiai, pagal kuriuose negalima spręsti apie visą šalį.

Jeigu atostogoms užsakytas skrydis į Ispaniją, turbūt nesinorėtų atkeliavus ir pradėjus bendrauti su vietiniais pasijausti kaip neapsiskaičiusiam žmogui. Kaip ir lietuviams nepatinka klaidingi stereotipai apie mūsų šalį, taip ir mes turėtume pasitiksinti, ar viskas, kas kalbama apie Ispanija yra tiesa.

  • Visi ispanai moka šokti flamenko. Ne tiesa – tai tik pietų Ispanijai būdingas šokis, kiti šalies regionai turi savo tradicinius šokius, todėl visa Ispanija šokių požiūriu yra susiskirsčiusi.
  • Bulių kautynės yra dievinamas ispanų dalykas. Ne – šiuo metu šalyje karštai diskutuojama, ar jų nereikėtų uždrausti, kuriasi anti- bulių kautynių organizacijos. O Katalonijoje ir Kanaruose jos jau uždraustos.
  • Ispanai turi siestą ir kiekvieną dieną sau leidžia popietės miegą. Deja, didžioji dauguma ispanų siestos metu dirba, todėl galimybė pamiegoti turi tik pensininkai ir vaikai darželiuose.
  • Visi ispanai kasdien valgo paella. Nors tai garsus ispaniškas patiekalas, jis populiariausias tik Valencijoje. Visai šaliai bendrai populiaresnis patiekalas- ispaniškoji tortilija.
  • Ispanai nuolatos geria sangriją. Vasaromis – taip, nes tai atgaivinantis gėrimas, tačiau kitais metų laikais ispanai labiau mėgaujasi alumi arba vynu.
  • Ispanai valgo taco, turi mariači ir dainuoja serenadas. Griežtas NE. Šie dalykai – tik meksikiečių. Tai, kad abi šalys kalba ta pačia kalba, nereiškia, kad galima jas painioti dėl jų tradicijų.
  • Ispanai turi juodus plaukus ir rudas akis. Taip, Antonio Banderas ar Penelope Cruz gali pasigirti šiais ryškiais bruožais, tačiau ispanai gali būti ir mėlynakiai ar šviesiaplaukiai

Planuojate įsigyti nebrangius lėktuvų bilietus? Pigūs skrydžiai į Madridą, Ispaniją yra puikus pasirinkimas. Įsigiję nedaug kainuojančius bilietus, jūs galėsite plačiau susipažinti su miesto kultūra, tradicijomis bei susipažinti su vietiniais Ispanais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *