Nors daugeliui papuošalas žiedas pirmiausia siejasi su vestuvėmis arba piršlybomis, tačiau tai tik vieną ir magiškų galių, kuria gali pasigirti šis papuošalas. Visa jo esmė priklauso nuo to – koks konkrečiai žiedas bus rastas. O šiuo metu opcijų tikrai yra labai daug, tad renkantis reikia lyginti papuošalus, kol bus rastas Jums labiausiai tinkamas, toks, kuris kelia geriausias emocijas.

Fashiongold prekybos vietoje siūlomi žiedai yra labai įvairūs. Tai didina tikimybę, kad ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai ras tokius, kurie jiems labiausiai patinka.

Medžiagiškumo aspektas

Renkantis bet kokius papuošalus siūlome skirti daugiau dėmesio jų magiškumo aspektai. Kadangi žiedai dažniausiai yra apvalus – tai yra tarsi gyvenimo ratas, kuris sukasi ratu, kuris mums parodo, kad viskas galiausiai sugrįžtą į tą patį ratą nuo kurio buvo pradedama žengti. Dėl to ir dažniausiai kaip talismanai labiausiai yra rekomenduojami žiedai. Vien jų forma pati iš savęs jau yra magiška bei dažniausiai kuria amžinybės aurą.

Vertinamas akmuo

Ne ką mažiau svarbus yra ir akmuo, kuris komponuojamas ant žiedo. Nuo pačių paprasčiausių, kurie yra dirbtiniai ir dažniausiai neturi jokios galios bei poveikio, iki įmantresnių, kurie dažniausiai perkami tam tikram poveikiui, ritualui atlikti. Natūralūs akmenys tikrai nebūtinai yra brangūs. Svarbiausia, galiausiai, žiūrėti yra ne į jų kainą, tačiau į galią, magiją, kurie jie skleidžia.

O koks stilius?

Renkantis papuošalus reikia nepamiršti, kad jie pirmiausia turi patikti jums, žinoma, kelti geras emocijas, galiausiai, kurti tokį jūsų stilių koks Jums labiausiai patinka. Dėl to renkantis svarbiausia yra Jūsų poreikiai, o ne mados, kurios sukasi ratu ir natūralu, kad jums ne visada patinka. Tai yra suprantama, tad ir rinktis reikia papuošalus, kurie Jums jaukūs.

Rinkitės tokius žiedus, kurie Jums kelia geras emocijas. Tik tokiu atveju juos dėvėti bus gera ne tik dėl to, kad jie Jums yra gražūs, tačiau svarbiausia ir dėl to, kad jie savyje turi galią, kurios gali teigiamai paveikti Jūsų asmenybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *