, ,

Plėvelė langams: kodėl tai daugiau nei dekoravimo priemonė?

brown building
Photo by Adrien Olichon on Pexels.com

Plėvelė langams popkultūroje ir plačiojoje visuomenėje buvo suvokiamas kaip grynai estetinė savybė, kuri pirkėjui neteikia nieko daugiau nei tik stilius.

Daugelis nustebtų sužinoję, kad langų tamsinimo ar spalvinimo plėvelė turi vietą ir gyvenamuosiuose bei komerciniuose pastatuose, o vartotojui ji suteikia nemažai svarbios praktinės naudos. Daugumoje šiuolaikinių gyvenamųjų namų yra daugiau stiklo plokščių nei bet kada anksčiau, o namų pirkėjai pamėgo šiltų, saulės pripildytų kambarių ir žaižaruojančių sezoninių fasadų idėją. Langų atspalvis namų savininkams suteikia daug naudos. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte 7 svarbius namų langų plėvelių privalumus!

1. Sutaupykite daugiau energijos. Plėvelė langams gali būti daug svarbesnis dalykas nei stilius. Vienas iš svarbiausių ir aptariamų langų plėvelės privalumų yra galimybė pastebimai sumažinti jūsų sąskaitą už energiją. Apdorojus aukštos kokybės profesionaliu atspalviu, langai išleis mažiau šilumos ir oro. Tai reiškia, kad šiluma bus išsaugota per žiemą, o vasarą atstumiama, todėl jūsų ŠVOK sistemos pailsės ir sutaupysite pinigų kuro ir elektros sąnaudoms. Niekada nereikės įsipareigoti brangaus ir daug laiko reikalaujančio langų keitimo proceso, galite sutaupyti energijos ir padidinti komfortą langinėse patalpose.

2. Apsaugokite savo brangius baldus. Rasti tinkamą baldą, kuris papildytų jūsų namų dydį ir stilių, gali būti sudėtingas procesas. Pernelyg didelis saulės poveikis gali išblukti ir sugadinti jūsų brangius baldus, tačiau plėvelė langams gali padėti! Galite išsaugoti savo mėgstamus baldus ir nebūti vieninteliu namu bloke, kuris primygtinai reikalauja, kad užuolaidos būtų sandariai uždarytos. Langų plėvelė suteikia apsaugą nuo UV spindulių, kuri sumažins saulės spindulių daromą blukimo žalą. Tai reiškia, kad jūsų kilimai, kilimėliai, meno kūriniai, medinės grindys ir baldai bus pratęsti. Tonavimas leidžia išlaikyti savo interjero dekoro formą ir mėgautis saulės spinduliais.

3. Apsaugokite nuo saulės žalingų UV spindulių. Gana retai galima išvysti šeimą, besitepančią saulės losjonu dieną, praleistą savo namų saulės kambaryje. Daugeliui šeimų pasiseka, kad praleidžiant dieną paplūdimyje nepamiršta apsisaugoti nuo saulės! Kad ir kaip juokinga atrodytų mintis, kad patalpose reikalinga apsauga nuo saulės, tai iš tikrųjų yra realybė. Kenksmingi saulės UV spinduliai vis tiek gali paveikti žmones jų namuose. Laimei, plėvelė langams sumažina žalingus UV spindulius daugiau nei 90 %, todėl šeimos visame pasaulyje gali mėgautis saulės spindulių šiluma ir vitaminu D be jokio rūpesčio.

Tags

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *