,

Ar meniu kainos kavinėse  – auga?

Visi lietuviai vieningai teigia, kad šiuo metu kainos auga kaip ant mielių. Ir komunikacinių mokesčių, ir tuo pačiu maisto, žinoma, pramogų. Natūralu, kad paraleliai auga ir kavinių kainos. Tačiau yra taip ženkliai kaip kitų „vietų“ ir ar galima valgyti viešai, tačiau pigiau – bandysime atsakyti šiuo straipsniu. Galiausiai, ar kavinės (meniu.lt) yra tinkama vieta vakarienei? Gal geriau yra valgyti namuose?

Kainos auga nežymiai

Natūralu, kad meniu kainos kavinėse auga, tačiau galima  nudžiuginti, kad dažniausiai jų augimo tempas yra gana lėtas palyginti su tuo – kaip auga maisto kainos prekybos centruose. Dėl to dažnas žmogus net renkasi vakarienę kavinėje, kadangi tai yra kur kas pigiau nei pirkti ingredientus bei gaminti pačiam. Juk tai kainuoja ne tik laiką, tačiau ir elektrą, dujas. Džiugu, kad vakarienė kavinėje vis dar gali kainuoti pigiau. Ypač tokiu atveju, kai norisi ko nors neįprasto.

Galima rinkti kuponus

Dar viena puiki galimybė pavalgyti pigiau yra įvairūs kuponai, kuriuos siūlo kai kurios kavinės. Tiesa, jie dažniausiai teikiami kavinių, kurios ir taip patiekalus siūlo gana pigiai. Tokių pigesnių opcijų tikrai nerasite restoranuose, kurie labai vertina savo lygį.

Restoranai – vis dar ant bangos

Greta kabinių taip pat reikia nepamiršti ir restoranų, kurių pasiūla rinkoje taip pat yra gana plati. Patiekalai juose dažniausiai auga kiek intensyviau, kadangi dažniausiai prabangias vietas išlaikyti yra taip pat brangiau, tad kad verslas tinkamai funkcionuotų – jis turi reguliariai kelti kainas.

Siūlomas geresnės kokybės maistas

Galiausiai, visada verta rinktis ten, kur kainos yra didesnės, kadangi didelė tikimybė, kad čia bus gaunamas ir geresnės kokybės maistas. Tikrai verta sumokėti daugiau vardan to, kad Jūsų pietūs būtų sveiki ir naudingi kūnui.

Žinoma, kad restoranai ir kavinės nėra ta vieta, kur lankytis yra būtina. Negalima sakyti, kad tai yra prabangos vieta, kuri suteikia pasitenkinimą, tad kiekviena pats galvoja – ar verta juo mėgautis, ar geriau pataupyti. Tačiau faktas, kad kavinių kainos Lietuvoje neauga taip ženkliai kaip kitų institucijų, o palepinti save yra būtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *