Akivaizdu, kad santuokos nutraukimas kiekvieniems santuokoje gyvenantiems žmonėms yra sudėtingas laikotarpis, kuris kelia didelį stresą ir įtampą. Todėl jei nusprendžiama žengti link skyrybų slenksčio, labai svarbu gerai apgalvoti daug skirtingų detalių.

Niekada negrasinkite skyrybomis, kol nesate pasiruošę pateikti ieškinį

Tai rimtai sužeis jūsų partnerį, ir jis gali pradėti planuoti skyrybas, perleisti turtą ir nustatyti savo padėtį su vaikais, o tai gali jums pakenkti. Neskubėkite, viską kruopščiai planuokite ir tada, kai sutvarkysite savo reikalus, pateikite skyrybų prašymą.

Sutvarkykite dokumentus

Kuo efektyviau dirbsite skyrybų procese, tuo daugiau pinigų galite sutaupyti. Jei advokatas gaus jūsų dokumentus ir viskas bus netvarkinga, tuomet prireiks laiko ir pinigų viskam sutvarkyti. Surinkite visus svarbius dokumentus, kuriuos galite rasti, ir pasidarykite kiekvieno jų kopijas. Ieškokite ankstesnių mokesčių deklaracijų, banko išrašų, čekių registrų, investicijų ataskaitų, gyvybės draudimo polisų, finansinių ataskaitų, kreditinių kortelių išrašų ir kt. Jei jūsų sutuoktinis dirba savarankiškai, būtina surinkti kuo daugiau informacijos apie jo ar jos verslo finansus. Padarykite visos naudingos finansinės informacijos, saugomos kompiuteryje ar gulinčios namuose, kopijas.

Sutelkite dėmesį į savo vaikus

Sutelkite dėmesį į savo vaikus ir į tai, kaip geriausiai sumažinti skyrybų poveikį jų gyvenimui. Jei jausitės stabiliai, taip jausis ir jūsų vaikai. Suplanuokite, kaip tikitės pasidalyti tėvų bendravimo su kitu iš tėvų laiką. Neįtraukite vaikų į kovą ir neprašykite, kad jie stotų į kurią nors pusę. Tai nėra sąžininga ir sukels jiems emocinių problemų.

Įsitikinkite, kad turite trijų mėnesių finansinių išteklių

Įsitikinkite, kad turite sukaupę pakankamai lėšų savo išlaidoms apmokėti bent trims mėnesiams, jei esate sutuoktinis, turintis ribotas galimybes naudotis finansiniais ištekliais. Daugelis sutuoktinių, prasidėjus skyrybų procesui, tampa piktybiški ir gali sumažinti jūsų finansines galimybes.

Gaukite geriausią teisinę konsultaciją, kokią tik galite gauti

Dabar ne laikas taupyti ar pasitikėti viskuo, ką jums sako sutuoktinis. Ištirkite, ar jūsų advokatas turi įgūdžių ir reputaciją, kad galėtų jums padėti skyrybų procese. Labai svarbu turėti geriausią atstovą šiuo labai sunkiu jūsų gyvenimo laikotarpiu. Jei sutuoktinis pataria nesikreipti į teisininką, turėtumėte iš karto įtarti.

Apsupkite save palaikančia šeima ir draugais

Jums prireiks visos pagalbos ir paramos, kokią tik galite gauti, todėl kreipkitės į savo šeimos narius ir artimiausius draugus

Stenkitės su sutuoktiniu elgtis pagarbiai

Ateityje jums gali tekti kartu su juo dalyvauti vestuvėse, išleistuvėse ir laidotuvėse. Venkite piktų pareiškimų. Niekada nesiųskite elektroninių laiškų, kai esate supykę ar nusiminę. Jie sugrįš jums per skyrybas. Atminkite, kad tai bus sunki patirtis, tačiau ją įveiksite ir įgysite daugiau jėgų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *