Nusprendėte efektingai pareklamuoti įmonę internete? Galite padaryti iš tikrųjų gerą reklamą vos už kelis šimtus litų. Virtualus turas – tai puikus būdas prisistatyti ir išvengti nuobodaus „Apie mus“ skyrelio. Ką reikia daryti? Tiesiog sukurti 3D panoramą iš savo biuro, parduotuvės, restorano, muziejaus ar kitos patalpos.

Kas yra virtualus turas

Turbūt girdėjote nemažai kalbant apie panoramines nuotraukas, 360 laipsnių fotografijas, 3D panoramas ir virtualius turus. Kas yra kas šioje terminų maišalynėje?

Panoraminė nuotrauka – 180 ir daugiau laipsnių pailga nuotrauka, kurią gali padaryti beveik visi išmanieji telefonai, jau nekalbant apie paprastus HD kokybe fotografuojančius fotoaparatus. Ji padaroma prijungiant vieną nuotrauką prie kitos toje vietoje, kur buvo baigiama fotografuoti.

3D nuotrauka arba 3D panorama yra speciali nuotrauka, kurioje galite apžiūrėti vaizdus 360 laipsnių kampu, o taip pat naviguodami į viršų arba apačią. Taip galite pamatyti ne tik tai, kas yra akių lygyje, bet ir viršuje ar apačioje. Fotografuojama specialia foto technika, apdirbama specialia programine įranga.

Virtualus turas – kelios 3D panoramos sujungtos į vieną specialiais grafiniais elementais (rodyklėmis), kurias paspaudus galima pereiti iš vienos 3D panoramos į kitą ir taip apžiūrėti ne tik vieną objektą, bet ir jo išorę, visas patalpas, vaizdą dieną ir naktį ir t.t. Virtualūs turai kuriami pasitelkiant į pagalbą sudėtingą programinę įrangą.

virtualus turas
Taip tampa aišku, kas tie virtualūs turai yra ir kam jie reikalingi. Objekto pristatymas iš visų pusių – jų pagrindinis tikslas. Tai ypač pravartu verslui, kuris nori pristatyti save iš architektūrinės pusės – verslas, kuris dirba įspūdinguose biuruose, gamtoje, mieste esantys pažintiniai objektai. Taip pat restoranai, barai, viešbučiai ar net nuomojami butai gali būti pristatomi tokių turų pagalba. Maža to, pačioje nuotraukoje galima pateikti papildomą reklaminę informaciją – nuorodas į Facebook puslapį, kitus socialinius tinklus, tekstinę informaciją ar net YouTube klipą. Toks interaktyvus virtualus turas gali turėti net specialų įgarsinimą, kur profesionalus aktorius paskaito reklaminį tekstą. Visa tai kainuoja ne itin daug.

Virtualaus turo kaina priklauso nuo 3D panoramų kiekio. Jei jos 2-3, apsieiti galima ir su 1000 litų ar net dar mažiau. Jei reikalingas įgarsinimas ir papildomi elementai – viskas šiek tiek brangiau, tačiau tokia reklama tikrai verta pinigų, kuriuos investuoja. Juo labiau, kad ją nesunku patalpinti pas save interneto puslapyje.

Štai pavyzdys. Taip reklamuojasi vienas prabangus butas Vilniuje, kuris yra nuomojamas greičiausiai užsieniečiams…

Interaktyvi reklama – būdas išsiskirti iš konkurentų, o klientams dar viena proga priminti, kad jie bendradarbiauja su itin pažangia ir naujoviška kompanija. Juo labiau, kad tokio virtualaus turo sukūrimo kaina nėra didelė. Ateityje ji dar mažės, nes tobulinamos vaizdo technologijos ir programinė įranga leis padaryti virtualus turus kokybiškai ir greitai. Dabar tuo užsiima tik keletas profesionalų Lietuvoje.

Sudominome? Skambinkite telefonu +370 671 30320 arba rašykite el. paštu uzsakymai@3dturas.lt ir pasiteiraukite konkrečių kainų Jūsų verslo virtualiam turui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.