Ieškote vietos, kurioje vaikas galėtų smagiai praleisti vasaros atostogas? Tokiu atveju siūlome išbandyti CodeAcademy Kids stovyklą, kuri puikiai tinka ir skirtingo amžiaus, ir skirtingo kompiuterinio raštingumo vaikams. Vasaros stovykla 7-18 metų vaikams Vilniuje orientuota į tuos vaikus, kurie nori smagiai praleisti laiką mokytis ir atrandant daugiau žavesio kompiuterio pasaulyje. O tėveliai gali džiaugti, kad net ir žaisdamas bei atostogaudamas vaikas išmoks naudingų dalykų, kuriuos vėliau galės parduoti mokykloje, būreliuose arba paprasčiausiai namuose lavindamas savo talentą.

Plačiau apie šią stovyklą, kuri kiekvienais metai sulaukia vis daugiau susidėmėjimo, galite skaityti www.codeacademykids.com/stovyklos-vaikams-vilniuje/ puslapyje.

Vasaros stovyklos metu, žinoma, orientuojamasi ne tik į mokymus, kurie pateikiami labai patrauklia forma, tad vaikai dažniausiai jaučiasi tarsi pramogautų, žaistų, o nesimokytų. Tačiau tuo pačiu ir laisvą laiką, kuris yra suplanuotas varijuojant vaikų amžiui. Žinoma, pasirūpinama, kad stovyklos metu vaikučiai gautų skanų bei maistingą maistą, kuris aprūpins juos reikalinga energija. Juk protinis darbas reikalauja labai daug energijos, tad vaikams ji bus suteikta. Lygiai taip pat kaip ir komfortabilūs kambariai, kuriuose vaikai galės saugiai laikyti savo daiktus ir kokybiškos lovos, kuriose miegas bus puikus, tad ir mokymasis kitą dieną bus tikras malonumas.

Svarbiausia, kad stovykloje ras ką veikti visi – ir tie, kurie jau pažengę  pasakojimo darbuose, ir tie, kurie dar iki šiol to nepabandė, tačiau juos tai domina, o tėveliai puikiai supranta, kad jau vaikystėje reikia lavinti vaiko įgūdžius ir stengtis jiems suteikti visas galimybes įgauti geriausius įgūdžius. O juk geriausias įgūdžių įgavimas neatsiejamas nuo žaidimo, kadangi dažniausiai per pramogas tiek vaikai, tiek suaugę išmoksta svarbiausius dalykus, perpranta sudėtingiausius žingsnelius, galiausiai, pamilsta tam tikrą sferą. Galbūt šios stovyklos esmė pasakojimas – taps Jūsų vaiko aistra, kurią kartą pabandęs jis plėtos ir toliau.

Ši Vasaros stovykla 7-18 metų vaikams Vilniuje – ne tik puiki galimybė smagiai praleisti laiką, tačiau ir šansas išmokti daug naudingų dalykų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.