Kurdami namų interjerą, ypatingą dėmesį turėtume skirti vaikų kambariui, kur mūsų mažieji praleidžia didžiąją savo dienos dalį. Vaikų baldai turi būti ne tik kokybiški, bet ir saugūs sveikatai, dailūs bei skatinantys mažųjų kūrybiškumą. Kad vaikų kambario interjeras atitiktų tiek jūsų, tiek jūsų vaikų poreikius, rinkitės subtiliai suderinto kolorito ir formų baldus, aksesuarus bei audinius. Būtina bendradarbiauti su patikimais baldų gamintojais, kurie ne tik įgyvendins pasirinkto dizaino sprendimus, bet ir garantuos baldų kokybę bei ilgaamžiškumą.

Vaikų kambario interjero tematika

Vaikų kambario interjeras tuo ir išskirtinis, kad jis turi padėti vaikams lavinti savo vaizduotę. Vaikai namuose turi jaustis saugiai ir maloniai, todėl jų kambarys turi atitikti tiek jų pomėgius, tiek svajones. Kitaip sakant, labai svarbu pagalvoti apie kambaryje dominuojančią temą. Neretai sakoma, kad vaikų kambarys yra tarsi maži namai namuose, turintys savo atskirą istoriją. Berniukai paprastai renkasi su kelionėmis, mašinomis, indėnais, jūreivyste ar aviacija susijusias kambario temas, mergaitėms patinka kambariai, kuriuose dominuoja gėlių, lėlių, drugelių, poilsio, gamtos temos, tačiau, žinoma, konkretus sprendimas priklauso nuo individualių vaiko pomėgių.

Vaikų baldų gamybinės medžiagos ir gamybiniai sprendimai

Kuriant vaikų kambario interjerą labai svarbu pagalvoti apie baldų gamybines medžiagas ir visos patalpos saugumą. Sveika atmosfera turėtų būti svarbiausias aspektas, reikalaujantis maksimalaus jūsų dėmesio. Rinkdamiesi baldus būtinai atkreipkite dėmesį į gamybinių medžiagų natūralumą ir ekologiškumą. Kad būtumėte tikri baldų kokybe, rinkitės individualiai gaminamus baldus ir bendradarbiaukite su patikimu baldų gamintoju, pvz., BALDITA, turinčiu ilgametę darbo patirtį. Vietoje sintetinių medžiagų stenkitės rinktis natūralesnes medžiagas, pvz., medinius baldus. Investuokite ir į saugius, ekologiškus vaikų žaislus.

Galvodami apie baldus, nepamirškite ir praktinės pusės. Kadangi vaikų kambariuose palaikyti švarą ir tvarką yra gana sunku, rekomenduojame rinktis baldus su daugiau uždarų lentynų ir stalčių. Taip ne tik bus patogiau palaikyti tvarką, bet ir mažiau kaupsis dulkių (nepamirškite, kad dulkės ant atvirų paviršių ir lentynų yra labai greitai pastebimos). Venkite baldų aštriais kampais, nesirinkite lengvai dūžtančių paviršių. Stenkitės visus baldus pritaikyti vaiko ūgiui. Vienas moderniausių sprendimų – daugiafunkciniai baldai, kurie „auga“ kartu su vaiku. Primename, kad mažųjų saugumui būtina ir tinkamai sutvarkyta elektros instaliacija, kuri užkirstų kelią galimoms nelaimėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.