Vyriška piniginė – puiki dovana suaugusiam ir brandžiam vyrui, kuris gyvenime turi viską (arba gali įsigyti). Jaunuoliui galima dovanoti telefonus, įvairius namų apyvokos daiktus, tauriuosius gėrimus, tačiau subrendęs vyras paprastai tai jau turi arba yra bandęs, tad nustebinti nelabai pavyks. Tiesa, piniginė – gera dovana vyrui, kurio nereikia šokiruoti ar stebinti. Pats padovanojimo faktas yra malonus dėmesio parodymas ir vyras tai supranta.

Bet dovana negali būti bet kokia. Šiame straipsnyje pasidalinsime keliais patarimais, kaip išsirinkti vyrišką piniginę neperlenkiant lazdos.

Ruda arba juoda spalva

Vyriška piniginė turėtų būti rudos arba juodos spalvos. Su juoda viskas aišku, o štai rudos spalvos atspalvių yra nemažai nuo skaisčiai oranžinio iki medžio žievės spalvos. Jei renkatės odinę piniginę, galima žiūrėti ir sendintos odos spalvos. Tai greičiausiai ne spalva, o tekstūra, nes ji nėra vientisa.

Kodėl netinka žalia piniginė?

Žalia vyriška piniginė yra labai reta, todėl tokių rasti gana sunku. Jei ir rasite, tai bus greičiausiai jau ne vyriška, o jaunuoliška piniginė 😉

Odinė rimčiau, nei dirbtinės odos

Vyriška piniginė turėtų būti odinė. Mes ne prieš dirbtinę odą, tačiau ji nėra tokia patvari. Vyrai pinigines nešioja penkerius metus ir ilgiau. Dirbtinės odos piniginė, deja, tiek netarnauja. Jei vyras mėgsta pinigines keisti kas 1-2 metai – toks variantas galimas, tačiau geriau rinktis odinę.

Kitas klausimas, kokia ta oda. Gali būti, kad oda yra blizgi arba matinė. Kasi kurios piniginės yra iš storesnės odos. Bet tai tik smulkmenos, kurios nenulems noro vyrui, gavusiam, tokią dovaną, jau po šventės persidėti visą savo senosios piniginės turinį į naują.

Daug kišenėlių kortelėms

Kažkada teko skaičiuoti, kiek kortelių nešiojasi vyrai. Rezultatas apstulbino. Jie skaičiuotume po tris korteles visiems pagrindiniams vyrų apsipirkimo taškams, tai išeitų gana nemažai: prekybos centrai, statybinių medžiagų prekybos centrai, sporto klubai, degalinės, vaistinės ir žinoma, bankai. Tai jau virš 20 kortelių, jei kiekvienai vietai turima mažiausiai trys kortelės. Taigi vyriška piniginė turi turėti bent 20 kišenėlių kortelėms.

Prekės ženklas

Kuris sportinis kostiumas jums patiktų labiau? Adidas ar Xian Bao? Nesame tikri dėl antrojo, tačiau akivaizdu, kad pirmasis būtų pasirenkamas 99 atvejais iš 100. Prekės ženklai mums yra svarbūs, dėl to rinkdami vyrišką piniginę dovanų atkreipkite ir dėmesį į tai. Pierre Cardin yra populiarus vyriškų piniginių gamintojas, kuris yra žinomas visame pasaulyje. Aišku, kai kurie vyrai labai apsidžiaugtų gavę dovanų piniginę su įspaustu BMW ar Audi logotipu, ypač, jei tokį automobilį jie vairuoja patys…

Kaina? Nelabai svarbi, nes odinės piniginės kainuoja 30-50 eurų, tad tai nėra pasakiški pinigai, kuriais būtų galima stebinti vyrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *