Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Elektriniai paspirtukai – geresnė transporto priemonė miestui nei automobiliai - Internetstudio.lt
Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

elektrinis paspirtukas

Elektrinis paspirtukas yra puiki ir populiari alternatyva automobiliui judėti mieste. Paspirtuko tarša ir kaina kur kas mažesnė nei keturračių transporto priemonių. Be to, išvengsite visų spūsčių ir pasieksite tikslą kur kas greičiau.

Elektriniai paspirtukai tapo tokie populiarūs, kad greitai gali keisti, kaip atrodo mūsų miestai. Nors kyla nemažai diskusijų dėl saugumo, tačiau išsprendus pėsčiųjų saugumo klausimus, paspirtukas galėtų pakeisti miestų infrastruktūrą. Tik įsivaizduokite kaip sumažėtų išmetamųjų dujų kiekis ir aplinkos tarša jei daugelį automobilių pakeistų elektriniai paspirtukai.

Kodėl paspirtukai geriau nei automobiliai?

Automobilį pakeitus paspirtuku sutaupytumėte labai daug pinigų kurui. Nebeliktų nuolatinių kelionių į degalines, o gedimai pataisomi kur kas paprasčiau. Reikia nepamiršti kad automobilių gamyba išeikvoja labai daug energijos ir kainuoja labai brangiai palyginus su paspirtukais. Apytiksliai už vieno elektrinio automobilio kainą galėtumėte nusipirkti 106 paspirtukus suaugusiems.

Taigi paspirtukai sunaudoja mažiau energijos bei neištuština jūsų kišenės. Negana to, važinėjimas paspirtukais nedidina šiltnamio efekto išmetamosiomis dujomis. Važinėjant įprastu kuru varomu automobiliu vienam keleiviui tenka 85 kg CO2 dujų, elektriniu automobiliu 1,15 kg, o elektriniu paspirtuku tik 0,13 kg. Nors paspirtukai neišprendžia visų taršos problemų, tačiau su minimaliais pokyčiais galima miestus puikiai pritaikyti prie šios mikro transporto priemonės ir ženkliai sumažinti aplinkos taršą.

Jeigu jau įsitikinote, kad elektrinis paspirtukas yra puiki ir švari transporto priemonė, kitas žingsnis yra jį išsirinkti. Aptarsime, ką reikėtų žinoti prieš renkantis paspirtukus.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis paspirtuką?

Svarbiausia renkantis šią transporto priemonę atsižvelgti į:

  • krovimą;
  • ratų dydį ir tipą;
  • bateriją;
  • kainą.

Geriausias elektrinis paspirtukas bus tas, kurio baterija ilgai neišsikraus, ratukai bus didesni, kad nejaustumėte nelygaus kelio paviršiaus bei kokybę atitinkanti kaina. Jei ieškote elektrinio paspirtuko vaikui, atitinkamai rinkitės mažesnio galingumo paspirtuką.

Kiekvieną iš anksčiau išvardintų punktų aptarkime plačiau. Pradėkime nuo elektrinio paspirtuko kainos. Paspirtukų galima rasti pačių įvairiausių, ypatingai jiems išpopuliarėjus pasiūla ženkliai išaugo. Paspirtukų kainos svyruoja nuo 115 eur. iki 3000 eur., todėl galite išsirinkti tinkamiausią jūsų poreikiams ir kišenei variantą.

Pasidomėkite paspirtuko baterija, nes nuo jos priklauso paspirtuko greitis ir atstumas, kurį galite nuvažiuoti su pilnai įkrauta baterija. Paspirtukai dažniausiai naudoja ličio-jonų bateriją. Paspirtuko krovimas dažniausiai užtrunka 3-5 valandas.

Nuo ratų dydžio priklauso važiavimo patogumas. Ratukų ratų dydį rinkitės pagal tai, kur ketinate juo važiuoti. Guminiai ratukai, kurių diametras yra didesnis tiks važinėti įvairiais paviršiais. Jei važinėti planuojate tik lygiu paviršiumi, pavyzdžiui, šaligatviu į darbą, paspirtuką dideliais ratais iškeiskite į paspirtuką mažesniais ratukais. Jei planuojate važinėti gruoblėtu ir nelygiu paviršiumi – apsvarstykite amortizaciją.

Tikriausia renkantis bet kokią transporto priemonę svarbu patogumas. Jeigu pakeisite savo automobilį paspirtuku ir norite panašaus patogumo, rinkitės elektrinį paspirtuką su sėdyne. Geriausi elektriniai paspirtukai yra tie, kurie būtent jums yra patogūs. Jei sprendžiate, kaip išsirinkti paspirtuką, kuris būtų patogus, atkreipkite dėmesį į gamintojo rekomendacijas svoriui ir pėdų dydžiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *