Kad ir kaip norėtųsi, kad visos kelionės transporto priemonėmis būtų saugios, tačiau praktikoje viskas ne taip gerai klostosi kaip gali atrodyti. Žinoma, puiku, kad tokiu atveju visada greta yra pagalba, kurios galima sulaukti tada, kai jos reikia. Pagalba kelyje Klaipėda skirta ne tik transporto priemonės nutempimui, tačiau taip pat ir smulkių gedimų šalinimui.

O kol laukiate pagalbos – pateiksime kelis patarimus, kurie gali Jums padėti saugiai išbūti pavojingoje vietoje.

  • Liemenės dėvėjimas

Būtinai pirmiausia reikia apsirengti apsauginę liemenę, kuri skirta paprastesniam apsisaugojimui. Net ir tokiu atveju, jeigu planuojate daugiau laiko praleisti mašinoje, o ne lauke – liemenės dėvėjimas yra būtinas. Apskritai ji visada turi būti mašinoje, kad apsaugos būtų kuo daugiau.

  • Atšvaitinio trikampio naudojimas

Žinoma, taip pat reikalingas ir atšvaitinis trikampis, kuris turi būti nuo mašinos nutolęs per 15 km arba 25 km priklausomai pagal KET reikalavimus. Vėlgi, tai skirta Jūsų apsaugai ir jis turi būti nuolatos transporto priemonėje.

  • Laukite mašinoje

Sugedus kelyje reikia elgtis atsakingai. Štai todėl siūlome laukti mašinoje, kol atvažiuos techninė pagalba. Paprasčiausiai vaikščiodami ant gatvės keliate pavojų ne tik sau, tačiau taip pat ir kitiems. Saugiausia vieta yra transporto priemonėje nepriklausomai nuo to – koks metų laikas arba koks paros laikas.

  • Mašina turi būti kelkraštyje

Žinoma, sugedus transporto priemonei važiavimo metu – ne visada pavyksta pasirūpinti, kad ji bus tinkamoje vietoje. Štai todėl siūlome visais įmanomais būdais ir kuo greičiau ją patraukti į kelkraštį, kad nesukeltumėte pavojaus kitiems.

  • Gedimo pobūdžio vertinimas

Jeigu nusimanote mašinose – tokiu atveju verta skirti daugiau dėmesio gedimo pobūdžiui, kuris gali padėti paprasčiau įvertinti – kokie bus tolimesni Jūsų veiksmai. Juk kol viena vertus mašina gali būti greitai sutvarkoma vietoje, tuo tarpu kitu atveju gali tekti ją ilgam laikui nutempti į servisą.

  • Įvertinkite stovėjimo vietą

Kad pagalba kelyje Klaipėda kuo paprasčiau ir greičiau Jus rastų – siūlome jiems kuo tiksliau nurodyti – kur yra Jūsų gedimo vieta. Tokiu atveju greičiau radus – paprasčiau bus suteikiama ir pagalba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.