slider.ltBe ko neįsivaizduotume nė vienų namų interjero? Žinoma, be durų. Durys yra atskirų patalpų skiriančioji dalis, tai pat durys montuojamos viename svarbiausių baldų namuose – spintose. Šiuolaikinė rinka, nesvarbu, kokį daiktą norėtume įsigyti, vartotojui suteikia itin daug pasirinkimo alternatyvų. Durys – ne išimtis.

Pakalbėkime apie vieną svarbiausių baldų namuose – spintas. Būtent jose mes talpiname labai daug savo daiktų, todėl spintos pasirinkimas yra labai svarbus procesas, nes reikia numatyti ir kelis žingsnius į priekį, pavyzdžiui, kas vėliau naudosis spinta, kiek ji po kurio laiko turės talpinti daiktų (juk neretai daiktų tik daugėja), kokioje patalpoje ji stovės, galbūt vėliau numatyta ją perkelti į kitą patalpą ir pan. Šie aspektai sąlygoja ir spintos durų pasirinkimą. Ilgą laiką spintas įsivaizduodavome su keliais stalčiais ir vienomis ar daugiau atveriamų durų. Tačiau technologijos ir gamybos procesai tobulėja, vartotojų poreikiai taip pat auga, todėl rinkoje atsirado kitas sprendimas – stumdomos durys. Ir reikia pripažinti, jos populiarėja labai sparčiai. Kodėl? Nes turi daug privalumų: labai praktiška mažose patalpose, montuojamos prie sienų, labai nesunkiai surenkamos, gražaus ir išskirtinio dizaino ir pan. Tokios durys labai tinka šeimoms, kuriose yra mažų vaikučių, nes stumdomomis durimis jie neprisivers pirštų.

Nepaisant to, kad stumdomos durys dėl savo praktiškumo ir patogaus naudojimo skina laurus, pastaruoju metu jų paklausą didina ir naujos kartos profilių sistema – „Modena“. Esminiai šios sistemos privalumai: novatoriška forma, lengvumas, estetinis vaizdas. Palyginti su seniau naudotais, kartais net pavadinamais gremėzdiškais profiliais, „Modena“ yra tokie pat tvirti, tačiau vizualiai atrodo itin dailiai ir žiūrint į spintą nėra matomi. O tai labai gerina baldo vizualinį vaizdą.

Stumdomos durys Slider.lt  siūlo du „Modena“ sistemos montavimo variantus. Pirmas – „Modena Hide“, kurią naudojant viršutinis bėgelis ir šoninės stumdomų durų briaunos yra paslėptos. Tokios spintos puikiai derės tiek moderniame šiuolaikiniame, tiek ir klasikiniame interjere. Berėmė konstrukcija neįrėmina spintos, todėl baldas atrodo itin dailiai, natūraliai įsilieja į bendrą interjerą. Antras „Modena“ sistemos montavimo variantas palieka matomą viršutinį bėgelį ir šoninį profilį, kur kas labiau pabrėžiantį spintos kraštą. Spinta tarsi įrėminta. Tai labiau tradiciniam artimas variantas. Toks skirtingas sistemos montavimas leidžia klientui pasirinkti jam priimtinesnį variantą. Stumdomos durys Slider.lt – tai klientų pasirinkimo galimybės.

Spalvos… Jos labai reikšmingos interjere. Tikriausiai daugelis esame įpratę prie tradicinės stumdomų durų profilių spalvos – sidabrinės. Tačiau tai apriboja ir pačios spintos spalvų pasirinkimo laisvę, nes ne viskas dera prie sidabrinės spalvos. Bet dabar dėl to nerimauti tikrai neverta, stumdomos durys Slider.lt siūlo kelių spalvų „Modena“ profilius: matinius sidabrinius, blizgius sidabrinius, blizgius šampano spalvos, baldus, juodus, tamsaus riešuto spalvos.

O gal Jums stumdomos durys asocijuojasi su gana garsiu uždarymu, kada stipriau stumteli duris ir jos sukelia netylų atsitrenkimo garsą? Tai irgi nebebus problema. Stumdomos durys Slider.lt gali „Modena“ sistemoje sumontuoti tylų durų užsidarymo mechanizmą, kas dar labiau padidins spintos vertę ir Jūsų komfortą. Nepamirškite ir to, kad kokybiškas durų pritraukimo mechanizmas užtikrins švelnų stumdomų durų atidarymo / uždarymo garsą, visiškai apsaugos nuo pirštų prispaudimo, taip pat užtikrins durų užsifiksavimą (esant nelygioms grindims durys neatsivers pačios).

Stumdomų durų privalumai prisideda prie Jūsų patogumo, saugumo (ypač Jūsų vaikų), interjero išskirtinumo. Svarbu pasirinkti profesionalius gamintojus, kurių dėka, Jūs visus tuos privalumus realiai pajusite. Stumdomos durys Slider.lt užtikrina stumdomų durų kokybę, tylų darinėjimą, stabilų durų užsifiksavimą, vizualiai originalius ir praktiškus sprendimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *