main_ltRinkoje atsiradę mobilieji telefonai tapo ne tik patogiu įrankiu susisiekti, bet ir paskatino verslą imtis naujos marketingo rūšies, kuri dabar puikiai pažįstama kiekvienam – tai sms reklama. Vieniems ji nusibodusi, kitiems įkyri, o treti iš to sugeba išpešti naudos – sužino apie jiems skirtus pasiūlymus, laiku pastebi aktualias akcijas bei nuolaidas, tad tinkamai parinktas sms marketingas gali būti naudingas.

Pasitelkiant sms reklamą galima pasiekti net ir tuos savo klientus, kurie retai ar visai netikrina elektroninio pašto, nestebi reklamų televizijoje ar internete, kadangi mobiliuosius telefonus šiuo metu turi kone kiekvienas, nuo pradinuko (ar net darželinuko) iki garbaus amžiaus senjorų. Tad visai nesvarbu, prekiaujate žaislais, siūlote keliones ar esate farmacijos įmonė, sms marketingas Jums yra tinkamas būdas pasiekti potencialius ar esamus savo klientus, pranešti jiems svarbias naujienas, akcijas, sudominti pasiūlius naują paslaugą ar siūlant naują, neregėtą prekę.

Deja, kai kurių įmonių pasirinkimas reklamos gavėjams atrodo įkyrus, netinkamas, o kad taip nenutiktų ir Jūsų verslui – rekomenduojama sms marketingo klausimais kreiptis ir konsultuotis su šios srities specialistais, kurie žino ne tik kaip sukurti patrauklų reklaminį tekstą, bet taip pat ir kelintą valandą siųsti reklaminį pranešimą, kad daugumai gavėjų jis netrukdytų, kad kuo daugiau jų susidomėtų ir plačiau pasidomėtų Jūsų pasiūlymu, atkreiptų dėmesį į tai, kas siūloma. Tinkamu laiku pateiktas reklaminis pranešimas gali pritraukti net kelis kartus daugiau potencialių pirkėjų, tad patikėti tokį darbą specialistams tikrai yra naudinga.

Galima išgirsti kalbų, kad sms marketingas jau yra nykstanti ir vis mažiau efektyvi reklamos forma, tačiau tie, kurie nepabūgsta ir išbando kalba kitaip ir, dauguma atveju, atsiliepimai būna tik teigiami, prie tokios reklamos formos sugrįžtama dar ir dar, taip pasiekiant daug efektyvesnių rezultatų nei renkantis tik įprastas ir jau daugeliu nebepastebimas reklamos formas, tokias kaip skelbimus laikraščiuose, radijo pranešimus ar net itin brangią reklamą televizijoje, kuomet viena sekundė atsieina tiek, kiek ir kelios dešimtys tūkstančių sms žinučių. Per sekundę tikrai nepriversite į save atkreipti dėmesį net kelių tūkstančių žmonių, taigi, sms reklama prieš reklamą televizijoje gali būti gerokai efektyvesnė, ypač jei reklamuojate specifinį produktą, interneto svetainės adresą ar esate smulkus verslas, kuriam reklama televizijoje pernelyg brangi.

Pasitelkus profesionalų pagalbą, sukūrus ir išrinkus dėmesį traukiantį tekstą bei siūlant dėmesio verta pasiūlymą sms marketingas tampa ypač naudingas ir neerzina reklamos gavėjų, nesukelia jokių neigiamų emocijų, o grįžtamasis ryšys, pasiekti rezultatai kartais pranoksta visus lūkesčius, tad jei siūlote naują produktą, pradedate taikyti nuolaidas – sms reklama Jums tikrai pravers jau dabar, kreipkitės į šios reklamos rūšies specialistus ir jau greitai galėsite džiaugtis rezultatais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *