baidarių nuomaAr kada pagalvojote, kad baidarių nuoma įmanoma net ir Vilniuje, niekur neišvykstant iš miesto, pernelyg nesukant galvos dėl transporto ar kitų su šia puikia pramoga susijusių galimų problemų bei vargų. Be to, net ir Vilniaus mieste plaukiant baidarėmis galima grožėtis natūralia ir įspūdinga gamta, mėgautis ramybe, o visai čia pat, upei padarius vingį pasigrožėti Lietuvos sostinės senamiesčiu, Gedimino pilimi ar kitoje pusėje atsiradusiu naujuoju miesto centru – biurų dangoraižiais.

Tokią galimybę ir dar daugiau suteikia baidarių nuoma Vilniuje, kuri puikiai tinka net ir labai užsiėmusiems, tačiau gamtos grožį vertinantiems ir ją mylintiems žmonėms, kuriems nesvetimas irklavimas ir iškylavimas gamtoje. Be viso to, tai ganėtinai pigi ir didelio (o kai kuriems ir jokio) pasiruošimo nereikalaujanti pramoga, tinkama tiek leidžiant laisvalaikį su draugais, tiek ir su artimaisiais bei neatsižvelgiant į pramogautojų amžių, fizinį pasirengimą ir kitus dalykus, į kuriuos galėtų reikti atsižvelgti ieškant kitokių pramogų.

Baidarės Vilnele

Vilnelė, arba kitaip Vilnia, labai svarbi upė Vilniaus miestui istorinėmis prasmėmis, tačiau tuo pat metu ji svarbi ir norintiems pasiplaukioti baidarėmis, kadangi tai upė, kurioje netrūksta vingių, srovės, ekstremalių situacijų, o kur dar vaizdai, kuriuos pavyksta pamatyti. Vienos dienos baidarių maršrutai dažniausiai prasideda ties Naujosios Vilnios mikrorajonu ir jau pačioje kelionės pradžioje abejingų nepalieka nuostabūs Pavilnių regioninio parko vaizdai, tarp kurių Pūčkorių atodanga, Belmonto kriokliai. Paplaukus dar šiek tiek pasitinka nuostabusis Užupis, kuriame apstu ne tik istorinių pastatų, bet ir Vilniaus menininkų bei jų kūrinių. Tuomet Jus pasitiks šv. Onos bažnyčia, kurią ypač vertino Napoleonas, Bernardinų sodas, praplauksite tarp Gedimino pilies bei Trijų kryžių kalno ir išplauksite į Lietuvos upių motina vadinamą Nerį, kurioje galėsite ir baigti savo pasiplaukiojimą, grąžinsite baidares ir galėsite keliauti namo ar eiti su savo kompanija pasidalinti įspūdžiais į netoliese įsikūrusias kavines ar ant pievelės greta Baltojo tilto.

Plaukimas Nerimi

Neris – upių motina, o plaukimas Nerimi baidarėmis tinkamas kone kiekvienam plaukikui. Baidarių nuoma Vilniuje labai dažnai siejama būtent su Nerimi, kuri įtinka tiek patyrusiems, tiek ir pirmą kartą baidarės irklus į rankas imantiems žmonėms. Plaukti baidare Neries upe yra paprasta, čia nėra gausybės išvirtusių medžių ar kitų sunkiai įveikiamų kliūčių, kurių tikrai netrūksta kitose upėse, tačiau plaukti vis tiek nėra nuobodu, nes nuolat kinta matomas vaizdas, yra visa galybė vietovių, kuriomis malonu grožėtis, net sakoma, kad tai viena romantiškiausių upių plaukimui baidarėmis. Ar tai tiesa, galite patvirtinti arba paneigti patys. Viskas ko reikia – kreiptis į baidarių nuomą Vilniuje teikiančius asmenis ir pasiimti Jums tinkamą baidarę. Norite dar daugiau romantikos? Yra viena idėja…

Naktinis plaukimas Nerimi

Naktinis plaukimas Nerimi – idealiausiai tinka tiems, kurie nori kažko naujo, nori pabėgti nuo miesto šurmulio, tačiau neturi nei laiko, nei galimybių išvykti į kaimo turizmo sodybą ar mišką. Būtent plaukimas Nerimi naktį yra galimybė paversti vakarą itin romantišku, pasigrožėti miestu kitu kampu. Skirtingai nei dienos metu, plaukiant baidarėmis naktį bus tyliau, ramiau, o ir miesto grožis visai kitoks, kurį puikiai papildo irklų daužomas vanduo. Padovanoti tokį plaukimą savo antrajai pusei sukaktuvių ar kita proga – idealus pasirinkimas.

Baidarių nuoma Vilniuje – tai bene paprasčiausias būdas pailsėti, atsipalaiduoti ir tuo pat metu pasimėgauti gamtos bei miesto harmonija, irklavimu. Dauguma veržiasi plaukti toli nuo namų esančiomis, pilnomis vandens turistų upėmis, tačiau nepastebi visai greta esančio grožio ir galimybės neišvykstant toli pasimėgauti visais tais pačiais privalumais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *