Nors iki kalendorinės vasaros liko geras mėnesis, po truputį laikas būtų pradėti ruoštis maudymosi sezonui. Žinoma, ne kiekviena gali sau leisti kasmet atsinaujinti. Juk maudymosi kostiumelis dažniausiai būna perkamas ne vieneriems metams. Galima puikiai apseiti ir su praeitų metų maudymuku, kuris labia mylimas ir dar gerai išlaikytas. Tačiau ar gi nėra smalsu pasižvalgyti, kurie maudymosi kostiumeliai šį sezoną patys madingiausi? Kartais smagu peržvelgti naujausias mados tendencijas vien dėl to, kad gali atsirasti įdomių ir pačių netikėtiniausių idėjų.

maudymosi kostiumėliai

Tačiau prieš pradėdami priminsime auksinę taisyklę, kurios žūtbūt reikia laikytis. Rengtis reikia ne madingai, o tokiais rūbais, kurie netik patinka, bet ir tinka. Todėl maudymukai, kurie Jums atrodo nuostabūs, galbūt Jums visiškai netinka. Todėl būtinai atsižvelkite į savo figūros tipą, odos bei plaukų spalvą prieš perkant bet kurią prekę.

Raštai. Maudymosi kostiumeliai dekoruoti įvairiausių tipų raštais buvo ir išliks šiais metais madingi. 2014 metų pavasario / vasaros maudymukų kolekcijose atrasite ne vieną modeliuką, kuriame vyrauja gėlyčių ornamentai, įvairiausių formų geometrinės formos. Aišku, reikėtų pridurti, jog labai populiarūs šiais metais maudymukai, kurie dailinti gyvūnų rašteliais. Tik atsargiai, ne kiekvienai tinka audinys su gyvūnų raštais, kartais jis atrodo “pigiai” ir vulgariai. Dizaineriai siūlo ir įdomesnių gyvūnų raštų, todėl neįsikabinkite tik į leopardo ar tigro kailio ornamentus. Nustebinkite aplinkinius!

Iškarpymai. Tai būtų maudymosi kostiumeliai, kurie atrodo labai seksualiai ir viliojančiai. Vientisas maudymukas dažniausiai būna šiek tiek nuobodokas. Tačiau, jeigu jis paįvairinamas su įvairiausiais iškarpymais šonuose – maudymukas įgauna visai kitą žavesį. Iškarpymai gali optiškai padaryti liauną liemenį ar liekninti paslepiant tuos kelis nereikalingus kilogramėlius. Vyrų nuomone tai labai seksualus maudymukai. Aišku, kiekviename gėryje galima atrasti ir blogybę. Su tokio tipo maudymuku nelabai išeis pasimėgauti saulės voniomis. Na nebent norite labai egzotiško įdegio.

Vintažas. Jau nebe pirmus metus dizaineriai tarsi įsikibę į vintažinį stilių. Tai labai moteriški maudymukai, kurie labai gražiai pabrežia moters linijas. Ypatingai madingos kelnaitės, kurių liemuo yra paaukštintas. Tokia liemens juosta puikiai tinka tiek labai lieknoms, tiek moteriškesnių formų moterims. Svarbu pasirinkti Jums tinkamiausią ir patogiausią aukštį. Vintažiniai maudymosi kostiumeliai yra “Pin up” eros palikimas. Ir tikrai nėra ko bijoti bent jau pamėginti pasimatuoti tokio stiliaus maudymuką. Jis šiuolaiškiškai seksualus su šiek tiek senamadiškumo gyslele. Ir viskas tik iš gerosios pusės. Jeigu kam nors įdomu – vintažinis maudymosi kostiumelis yra su uždara viršutine dalimi. Kelnaitės dažniausiai būna berniukiškų šortų tipo. Liemuo paaukštintas, ilgis gali varijuoti. Liemens sritis yra suveržta, taip optiškai mažinama liemens apimtis ir atrodoma itin moteriškai. Liemenėlė yra surišama. Suprantame, ne kiekvieno skoniui pritaikyti vintažiniai maudymukai, tačiau jeigu norite išsiskirti ir susilaukti dėmesio – šis modeliukas kaip tik Jums.

1 thought on “Maudymosi kostiumeliai – kokie madingi šią vasarą?

  1. As taip pat, megstu vintazinius maudymukus. Siaip dvieju daliu maudymosi kostiumeliai yra patys geriausi ir tikriausiai neiseis is mados niekada.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *