kurjeris-eurdesKuomet kurjeris pasibeldžia į duris ir įteikia laukiamą siuntą, kurioje neseniai įsigyta prekė ar giminaičių siųstos dovanėlės, apima malonūs jausmai. Tam, kad tie jausmai būtų tik malonūs ir džiugintų reikia išsirinkti patikimą kurjerį.

Patikimas kurjeris ne tik nesugadins Jūsų siuntinio, bet taip pat ir ją galės pristatyti itin greitai, net ir iš kitų valstybių ar iš Lietuvos į jas, kas yra labai aktualu tiems, kurių giminaičiai ar draugai pasirinko gyvenimą svetur. Skubios siuntos suteikia galimybę persiųsti net ir tokius daiktus, kurie negali ilgai būti kelyje, turi atvykti iki tam tikros datos ar tiesiog norisi juos gauti per 1-2 dienas, o ne laukti savaitę ar dar ilgiau. Dėl šios priežastis kurjeris ir skubios siuntos tampa vis dažnesniu pasirinkimu, o pašto paslaugos paliekamos tik atviručių persiuntimui.

Kreiptis į skubių siuntų tarnybas patogu ir tuo, kad nereikia niekur vykti, nes kurjeris atvyksta iki Jūsų namų ar darbo vietos, paima supakuotą siuntinį ir perveža jį Jūsų nurodytam gavėjui. Viskas, ko prašoma iš Jūsų – tinkamas siuntos supakavimas ir pažymėjimas (pagal kurjerio suteiktą šabloną), tuo tarpu likusiais dalykais pasirūpins kurjeris.

Kreiptis pagalbos į kurjerių tarnybą verta net ir tuomet kai, pavyzdžiui, Jūsų skrydžių kompanija nesuteikia galimybės už prieinamą kainą įsigyti registruojamo bagažo. Tuomet svarbiausius daiktus pasiėmę kartu su savimi, prieš skrydį galite perduoti savo lagaminą kurjerių kompanijai, taip kai kuriais atvejais sutaupydami nemenką sumą pinigų. Žinoma, čia reikia įvertinti ir tai, kiek kainuoja skubios siuntos bei kiek kainuoja papildomas registruojamas bagažas skrydžio metu. Be to, reikia nepamiršti, kad jei skrendate vienas, daug patogiau turėti vieną nedidelį lagaminą nei keletą jų, tad tokioje situacijos praverčia kurjeriai.

Žvelgiant į ateitį galima spėti, kad kurjeris bus vis dažniau ir dažniau sutinkamas prie Jūsų durų, kadangi vis daugiau prekių yra perkamos ne tradicinėse, bet internetinėse parduotuvėse, vis daugiau verslų keliasi būtent į internetą, o atviros sienos tarp valstybių vilioja įvairaus amžiaus žmones rinktis gyvenimą, studijas ar darbą tolimesnėje šalyje. Tad atsiranda pakankamai nemažai priežasčių bei progų siųsti įvairius daiktus naudojantis siuntų tarnybomis, o ne laukiant, kol viena ir kita pusė susitiks.

Rinkoje didėjanti skubių siuntų konkurencija labai džiugina jų klientus, kadangi dėl to kaina tampa vis patrauklesnė, o pristatymo terminas dėl didelio persiuntimų skaičiaus tampa vis trumpesnis, tad net ir iš gana tolimos Ispanijos ar Italijos siuntos gali būti pristatomos vos per 24-48 valandas. Jei vis dar prisivengėte persiuntimų, tačiau turite ką ir kam nusiųsti, kreipkitės į siuntų pervežimo kompanijas, jų kurjeris atvyks pas Jus ir perveš Jūsų siuntinį gavėjui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *