Lauko terasa – puiki vieta namuose, kur susijungia jauki namų erdvė ir atvira lauko erdvė. Čia atsiranda puiki vieta atsipalaiduoti, pasimėgauti grynu oru, šviežiomis mintimis ir gražiais vaizdais. Terasos populiarėja ne tik didmiesčių, bet ir mažesniu miestelių savininkų namuose bei daugiabučiuose. Vilniuje jau kuriasi ištisi kvartalai su daugiabučiais, kuriuose kiekvienas butas gali džiaugtis erdve terasa. Svarstantiems, kaip geriau suteikti dar daugiau funkcionalumo terasai, atsakome, jog čia puikiai gelbsti slankiojančios durys.

Erdvės ir šviesos pojūtis

Labai dažnai žmonės baiminasi, jog terasa gali atimti šiek tiek šviesos ir erdvės įspūdžio iš kambario, prie kurio ji yra prijungta. Gyventojai mano, jog teras, tarsi dar vienas kambarys, mes šešėlį į kambarį ir jame nebebus taip jauku ir šilta. Todėl čia puikiai tinka stiklinės slankiojančios lauko durys, kurios suteikia šviesos ir erdvės. Stiklas šiek tiek praplatina kambarį ir tarsi sujungia jį su terasa, taip pat suteikdamas daugiau šviesos kambariui ir tarsi atverdamas naują erdvę.

Lengvumo galimybė

Kai reikia išsirinkti duris terasai, labai dažnai šeimininkai jaudinasi, kad sunkios durys gali suteikti papildomos apkrovos terasos pagrindui. Todėl baldų gamintojai teigia, jog tokiais atvejais puikiai tinka slankiojančios lauko durys. Kodėl? Nes tai lengvos medžiagos mechanizmas. Slankiojančios durys visame pasaulyje vertinamos dėl kokybiško sandarumo ir lengvumo. Tai reiškia, jog tokios durys terasoje bus puikiai tinkančios. Jos neapsunkins terasos konstrukcijos ir neatrodys per daug sunkiai. Jūs suteikiate savo terasai gražesnę išvaizdą ir nesukuriate kartu ir papildomos apkrovos terasos grindims.

Patogus judėjimas

Terasa – vieta, į kurią namuose norisi patekti greitai ir paprastai. Labai dažnai žmonėms mėgsta terasoje vakarieniauti, vakaroti, rengti nedidelius vakarėlius ir pasisėdėjimus. Kai reikia dažnai vaikščioti į kambarį, nešioti indus ar patiekalus, labai nepatogu jei terasos lauko durys sunkiai varstomos ar yra sunkios. Todėl tokiais atvejais ir vertinamos durys slankiojančiu mechanizmu. Jos lengvai atsitraukia ir prisitraukia, be to, atidarant jas nereikia daug pastangų, o atsidariusios jos netrukdo praeiti ir neatima erdvės nei iš terasos, nei iš kambario.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *