Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Rudenį reikia nepamiršti automobilio draudimo - Internetstudio.lt
Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Ruduo — auksinis metų laikas, kuomet dienos trumpėja, naktys ilgėja, oras atšąla, bet medžiai tampa nuspalvinti šilčiausiomis spalvomis. Kartu tai laikas, kai krenta medžių lapai, reikia rūpintis jų tvarkymu, tad kadangi esame šalis, kurioje daug žalios aplinkos, gražių medžių, tad tenka padirbėti iš peties. Tačiau tikriausiai mažai kas žino, kad ne tik slidus kelias, bet ir drėgni lapai esantys ant kelio gali kelti pavojų. Tikriausiai einant per lapus esate paslydę, jie išties yra slidūs, o jeigu jie yra ant kelio važiuojamosios dalies, jie lygiai taip pat yra pavojingi ir dėl jų gali kilti avarijos.

Ypač reiktų atsargiai važiuoti keliu, kuriame yra daug lapuočių, miškais, taip pat saugotis staigių posūkių.  Tad pavojus kelyje pradeda tykoti jau nuo pat ankstyvo rudens, ypač, jei ruduo yra lietingas, tuomet lapai greitai sulimpa, tampa lyg čiuožykla, todėl važiuojant per tokią vietą, geriau nestabdyti, o tiesiog sulėtinti greitį. Ypač svarbu tiesiog atsargiai vairuoti ir pasirinkti saugų greiti. Taip pat ankščiau nei nurodyta pasirūpinti žieminėmis padangomis, kadangi esant slydžiai dangai padangos gali nesukibti su danga ir tuomet automobilis tampa nestabilus.

O svarbiausia yra neužmiršti privalomojo automobilio draudimo, o jei automobilis naujas, tai ir KASKO draudimo, kuris atlygina bet kokius patirtus nuostolius. Juolab, kai dabar galimas draudimas internetu vos per kelias minutes. Tad svarbu pasirūpinti ne tik gera automobilio būkle, bet ir tinkamu draudimu, kuris nelaimės atveju gali atlyginti nuostolius patirtus nelaimės metu.

Svarbu prisiminti, kad ruduo yra pavojingiausias metų laikas, kuomet žūsta daugiausia žmonių, pėsčiųjų, vairuotojų, keleivių. Taip pat reikia prisiminti, kad būtent rudenį prasideda ir laukinių miško gyvūnų ruja bei migracija, tad ypač autostradoje bei greitkelyje reikia paisyti ženklų nurodančių laukinius gyvūnus.

Taip pat reikia nepamiršti, kad dėl slidžios kelio dangos dažnai susižeidžia ir patys pėstieji, eidami gatve tiesiog pargriūna ir patiria įvairias traumas, tad reiktų tokiu metu pasirūpinti ir savo bei artimųjų sveikatos draudimu. Toks draudimas internetu taip pat yra teikiamas nuolat, tiesiog reikia pasidomėti draudimo bendrovės.

Taigi, rudens metu labai svarbu atsargiai vairuoti, neskubėti ten kur yra miškas ir daug prikritusių lapų. Taip pat saugotis drėgno, slidaus kelio, kadangi tuomet gali automobilis būti nestabilus. Važiuojant greitkeliu reikia saugotis miško gyvūnų, o tamsiuoju paros metu svarbu matyti ne tik kitas transporto priemones, bet ir pėsčiuosius. O, kad būtų išvengti nuostoliai — draudimas internetu yra pasiekiamas kiekvienam.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *