Automobilio nuomos su vairuotoju privalumai

Daugelį žmonių šiandien lydi nuolatinės kelionės įvairiomis transporto priemonėmis. Tačiau bene populiariausias būdas keliauti visgi yra automobiliu. Deja, ne visi moka ar gali vairuoti. Tokiems asmenims, dėl vienokių ar kitokių priežasčių negalintiems vairuoti siūloma šiuolaikiška išeitis – automobilio nuoma su vairuotoju. Profesionalus vairuotojas greitai ir saugiai Jus nuveš ten, kur paprašysite, o patikimi ir nauji automobiliai garantuos patogią kelionę. Kas gali būti geriau?

Pagrindiniai privalumai, kai nuomojamas automobilis su vairuotoju

  1. Saugus vairavimas. Automobilių nuomos įmonės nuomoja įvairių modelių automobilius gera kaina ir esant poreikiui suteikia galimybę pasinaudoti vairuotojo paslaugomis. Kiekvienas tokiose kompanijose dirbantis vairuotojas turi sukaupęs nemažą vairavimo stažą, geba puikiai valdyti įvairių modelių automobilius. Su profesionaliais vairuotojais kelionės tikslą pasieksite greitai, o svarbiausia – saugiai.
  2. Kelionės metu nereikės jaudintis dėl vairavimo, oro sąlygų ir pan. Išsinuomojus automobilį su vairuotoju, galėsite tiesiog sėsti ir važiuoti. Už maršrutą, kelių eismo taisyklių paisymą, saugaus greičio parinkimą, įvertinus oro sąlygas, ir kitus aspektus bus atsakingas vairuotojas, ne Jūs, todėl turėsite laisvo laiko. Važiuodami automobiliu galėsite skaityti, dairytis pro langą, kalbėti telefonu ar net dirbti. Palikite vairavimo darbą profesionalams, o Jūs – mėgaukitės kelione.
  3. Išeitis vairuotojo teisių neturintiems asmenims. Nors dabar daugelis jaunų žmonių skuba išsilaikyti vairavimo egzaminą ir gauti vairuotojo teises, visgi nemaža dalis žmonių nemoka vairuoti. Ypač daug verslo žmonių, politikų tiek užsienyje, tiek vis labiau ir Lietuvoje pasinaudoja profesionalų vairuotojų paslaugomis.
  4. Tam, kad neklaidžiotumėte nepažįstamame mieste. Automobilio nuoma su vairuotoju yra ypač patogi, jei atvykote į nepažįstamą miestą ar šalį. Vairuotojai dažniausiai yra vietiniai ir dar papildomai naudojasi šiuolaikiškomis navigacijos sistemomis. Tai užtikrina, kad naujame mieste Jums nereikės gaišti laiko klaidžiojant po nežinomas gatves, nes patyręs vairuotojas veš Jus tiesiai ten, kur reikia, kiek įmanoma greičiausiu maršrutu.

Taigi, automobilio nuoma su vairuotoju – dabar sparčiai skinasi kelią į vienas populiariausių paslaugų. Patogi ir patikima galimybė keliauti neturint nei vairuotojo pažymėjimo, nei savo automobilio. Jei transporto priemonė ir kelionės Jums suplanuotos kelias dienas, savaites ar net mėnesius į priekį, neieškokite kaskart vis kitų taksi vairuotojų. Geriau nuomokitės vieną patikimą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *