Augantys el.parduotuvių pardavimai ir jau ne vienos fizinės parduotuvės sprendimas pereiti prie elektroninės prekybos, rodo, kad lietuviai pamažu įsitikina internetinės prekybos privalumais bei seka vakarų Europos pėdomis. Pirkti internetu apsimoka dėl kelių priežasčių: patogu, galima apsipirkti nors ir trečią nakties sėdint lovoje su pižama, nereikia niekur važiuoti per lietų, vėją ar kepinant vasaros karščiams ir žinoma, internete pirkti yra pigiau. Tačiau kaip išnaudoti visą el.parduotuvių potencialą ir naudą, kaip apsipirkti dar pigiau? Dalinamės keliais praktiškais patarimais.

Prenumeruokite naujienlaiškius

Jei išbandėte el.parduotuvę, joje dažnai apsiperkate, tuomet verta užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir laukti gerų pasiūlymų jūsų mėgstamoms prekėms. Tokiose didelį asortimentą turinčiose el.parduotuvėse kaip b-a galima rasti daugybę buičiai, namams ir pramogoms skirtų prekių, tad ir sekti akcijas bei nuolaidas tokios elektroninėse parduotuvėse išties apsimoka. Tačiau nepaverskite savo el.pašto šlamšto kaupykla. Rinkitės tik tų el.parduotuvių naujienlaiškius, iš kurių perkate dažniausiai. Parduotuvių, kurių prekes perkate kartą per metus, naujienlaiškiai neduoda naudos, o tik apkrauna tavo pašto dėžutę.

Patikrinkite kainas keliose el.parduotuvėse

Jei nori įsigyti pigiausią prekę, reikia patikrinti bent kelias parduotuves. Šią tiesą žino ir mūsų seneliai, tačiau jų laikais, tai reiškė, jog jie turi suvaikščioti itin nemažą kelią, aplankyti kelias fizines parduotuves, palyginti kainą ir sugrįžti į tą, kur kaina buvo pigiausia. Šiais laikais, tereikia kelis kartus įvesti skirtingus elektroninių parduotuvių adresus į interneto naršyklės laukelį. Taigi, lengva įsigyti pigiausią.

Kreipkitės į konsultantus

Tas iššokantis langelis su konsultanto fotografija ir maloniu kvietimu „Gal galėčiau kuo nors padėti?“ yra ne veltui – jis išties naudingas. Galite valandų valandas ieškoti informacijos ar tam tikro prekės parametro, arba galite kreiptis į konsultantą, kuris viską paaiškins ir išsklaidys abejones ar tai yra ta prekė, kurios ieškote. Todėl niekad nebijokite kreiptis į konsultantus el.paštu, tiesiogine žinute el.parduotuvės sistemoje ar telefonu.

Ką daryti, jei norite pasimatuoti?

Perkant batus ar drabužius iškyla nenugalimas noras pasimatuoti prieš perkant. Natūralu, nesinori nusipirkti daug to, kas netinka, nesvarbu, jog prekių gražinimo taisyklės šiais laikais išties paprastos. El.parduotuvėse dažniausiai parduodamos tokios pat prekės kaip ir fizinėse parduotuvėse, todėl kitus neaiškumams, visuomet galima nutipenti į fizinę parduotuvę, pasimatuoti, apžiūrėti, įvertinti ir sugrįžus įsigyti el.parduotuvėje, nes elektroninės parduotuvės dažniausiai parduoda pigiau.

Nepermokėkite už pristatymą

Pristatymo kaina dažnai nėra ta, į kurią kreipiame dėmesį. Tik įsidėję prekes į krepšelį ir pradėję apmokėjimo procesą pastebime, jog atsirado eilutė „Pristatymas“. Tačiau ar tikrai turite mokėti už pristatymą? Peržiūrėkite įkainius ir taisykles, garantuotai rasite informaciją, jog nuo tam tikros sumos pristatymas nieko nekainuoja. Tad greičiausiai teks keliais eurais padidinti užsakymą, kad sumokėtumėte mažiau už pristatymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *