Sveikata

Protinių dantų bėdos

Kai tik ima dygti protiniai dantys, odontologai Vilniuje dažnai iškart pataria per daug prie jų neprisirišti: tikriausiai nutiks taip, kad jie išdygs arba netaisyklingai, arba greitai suges. Ir šiuos dantis teks išmesti. Keistas dalykas, jog mums vis dar gali išdygti tokių dantų, kurių net geriausi odontologai Vilniuje nepatars taisyti ir turėti su savimi. Esame tokie, kokius mus padarė stebuklingoji evoliucija. Taigi, jeigu stuburas dar turi uodegos liekaną, tai ir burnoje negalime apsieiti be kažkokių dinozaurų epochos įrodymų. Paprastai odontologai Vilniuje kainos didelės už ištraukimą neims, nors kai kas priklausys nuo dantų tipo.

Dažnos komplikacijos ir gydymas

Kaip pasakyti ne vieni odontologai Vilniuje, atsiliepimai apie protinius dantis yra kaip apie kokias šiukšles. Juk jeigu net geriausi odontologai Vilniuje ar visame pasaulyje rekomenduoja juos ištraukti, tai turi būti tiesa. Iš tiesų, kodėl yra tokia nuomonė? Panagrinėkime, kaip išdygsta protiniai dantys, kam jie naudingi, o kam kenkia, ir iškart suprasime, kodėl taip mums rekomenduoja odontologai Vilniuje, atsiliepimai buvusių pacientų taip pat yra vienareikšmiai: kuo greičiau šalinti.

Reikėtų sakyti, kad žmogus gali turėti keturis protinius dantis, kurie jau būna išdygę tada, kai sueina maždaug 25 – ieji gyvenimo metai. Arba gali būti ir kažkokia kita panaši ar analogiška situacija – 25 su puse, o gal 27 metai. Taip pat, kaip ir pieniniams dantims mūsų kūnuose yra užprogramuotas scenarijus, taip pat ir protiniai dantys dygsta pagal grafiką. Tačiau jiems išdygus darbo paprastai nebūna – visą maistą kuo puikiausiai sukramto kiti burnoje esantys dantys, na o be to, jie išdygsta tokiuose užkulisiuose, kur labai sunku prieiti su dantų šepetėliu. Pagalvokime, kas nutinka, kai dantys nevalomi – jie labai greitai sugenda. O tai reiškia, kad galite stengtis iš visų jėgų valytis dantis, tačiau tie pabaigoje esantys suges ir odontologai Vilniuje, kainos jų paslaugų netrukus pateks į jūsų radarą. Ieškosite, kas galėtų išspręsti problemą. Dar blogiau, kad jie dažnai išdygsta ne pagal teisingą kryptį. Jie gali atsirasti tiesiog gulsti, gali būti įstriži. Gali kartais būti visiškai suaugę, tačiau taip ir neišdygti į paviršių. Tačiau, kai jų egzistavimas apsiriboja tūnojimu kažkur po dantenomis, galima įsivaizduoti, kad tie dantys net ir nesugenda. Deja, dantys užkrečia vieni kitus gedimais, todėl sugesti vis tiek gali. Tad protingas odontologas Vilniuje iškart jums pasiūlys pasinaudoti jo chirurginių replių pagalba.

Kartais protinius dantis taisyti galima, tačiau ar tai veiksminga? Odontologija Vilniuje turėtų nesutikti. Juk anksčiau ar vėliau tie dantys vis tiek suges, jie yra tiesiog rudimentas, o tokių senienų verčiau atsikratyti.

Įdomesnės patologijos

Tiesa, gal ne visi odontologijos centrai Vilniuje ar apskritai Lietuvoje yra susidūrę su tikrai didelėmis protinių dantų patologijomis. Pasirodo, pasaulyje yra buvę atvejų, kai protinis dantys netgi išdygdavo kur nors vos ne prie akies, ties skruostais. Tai lyg koks klajojantis dantis, kuris sukelia daugybę komplikacijų, tad žmonėms, kuriems protiniai dantys išauga su patologijomis, iškart juos bus pasiūlyta šalinti chirurginiu būdu, ką gali padaryti odontologijos centras – Vilnius ar Niujorkas jo buvimo vieta vadintųsi. Taip pat Amerikoje yra buvę atvejis, kai išaugo net po tris poras viršutinių protinių dantų. Tačiau visokių nukrypimų nuo normos gali būti visada, o ypač tai kartai, kuri yra gimusi po Černobylio elektrinės sprogimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *