Paieškos sistema – ta vieta, kur interneto lankytojai galėtų susirasti jiems tuo metu reikiamos informacijos. Tikriausiai ne vienam šiuolaikiniam žmogui tai atrodytų natūralus bei labai paprastas procesas, ir turbūt tik retas susimąsto apie jo svarbą arba patį veikimo principą.

Paieškos sistemų pasaulyje yra tikrai nemažas pasirinkimas, kurio dėka, kiekvienas lankytojas gali atrasti sau tinkantį ir patinkantį variantą. Tačiau, kiekvienoje šalyje yra populiariausia tik tam tikra paieškos sistema, kuria naudojasi didžioji dalis žmonių. Pavyzdžiui, Rusijoje populiariausia Yandex, Kinijoje – Baidu, o Lietuvoje, kaip beje ir visoje Europoje – Google.

Google paieškos optimizavimas Lietuvoje yra natūralūs reiškinys, kadangi tyrimais nustatyta, kad būtent šia paieškos sistema naudojasi 98% interneto naudotojų. Optimizacija yra toks procesas, kuriuo siekiama iškelti tam tikrą svetainę, arba pasirinktinai tos svetainės puslapį į pasirinktos paieškos sistemos pirmąsias vietas.

Kam naudingas Google paieškos optimizavimas? Google paieškos optimizavimas yra reikalingas naujai susikūrusioms svetainėms, tam, kad jos taptų labiau žinomos. Žemi reitingai google paieškos sistemoje reiškia ir mažą svetainės lankomumą. Dėl mažo lankomumo interneto svetainė arba jos puslapis praranda potencialius klientus, o tai, deja, reiškia mažą paslaugų arba prekių pardavimą.

Google paieškos optimizavimu užsiima seo paslaugas teikiančios įmonės, kartais individualūs asmenys. Matomumas tam tikroje, šuo atveju, Google paieškos sistemoje užtikriną šimtaprocentinę reklamą, o ši – verslo žinomumą. Seo specialistai pasirūpina svetainės optimizacija, kuri bėgant laikui garantuoja didelius lankytojus srautus, o kaip žinia, dideli lankytojų srautai garantuoja aukštus pardavimas ir pelną.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *