, ,

Per kiek laiko galima parduoti automobilį

automobiliu supirikimas vilniujeKą pasakysite, jeigu siūlysiuos Jūsų automobilį parduoti per valandą. Ar Jūs tuo patikėsite, o galite greičiau? Laikas – pinigai, o lietuviai kaip taisyklė, dažniausiai neturi nei to, nei to. Todėl ilgas ir nuobodus automobilio pardavimo procesas gali pasendinti dešimčiai metų ir nemažai kainuoti. Tačiau Jūs galite pasirinkti greitesnį ir paprastesnį automobilio pardavimo būdą.

Supirkėjo paieška – 20 min.

Nors automobiliu supirkimas vilniuje ir automobiliu supirkimas kaune yra labai populiarus, išsirinkti tinkamą paslaugos tiekėją nėra lengva. Pirmiausiai todėl, kad nėra tinkamų kriterijų įvertinti jo profesionalumą. Tad tenka pasikliauti intuicija ir ieškoti to, kurio siūlomas brangus automobiliu supirkimas. Pagal mano paskaičiavimus rinkos analizei ir sprendimo priėmimui užtenka trečdalio valandos. Nebent jeigu vis žvalgysitės kaip gyvenimas verda socialiniuose tinkluose. Tokiu atveju sugaišto laiko trukmė priklausys nuo to socialinio gyvenimo intensyvumo ir apkalbų lygio.

Pokalbis – 15 min.

Pokalbio telefonu metu su supirkėju išsiaiškinkite kokiomis sąlygomis yra vykdomas automobiliu supirkimas vilniuje ar automobiliu supirkimas siauliuose. Galbūt yra automobiliu supirkimas kaune visa para ar kiti Jums rūpimi klausimai. Iš anksto susitarkite susitikimo laiką. Net jeigu Jūs arba kitame laido gale kalbantis supirkėjas šneka labai lėtai šis pokalbis neturėtų užtrukti ilgiau nei ketvirtis valandos. Paprastai klausimai išsenka per pirmas penkias minutes. Tad pasikaustykite.

Susitikimas – 15 min.

Maždaug panašią laiko trukmę suvalgys automobiliu supirkimas vilniuje, automobiliu supirkimas alytuje ar automobiliu supirkimas panevezyje. Susitikimo metu įvertinama automobilio būklė, pasiūloma sandorio kaina ir jeigu ji Jus tenkina, įvyksta automobiliu supirkimas vilniuje ar automobiliu supirkimas utena, ar kitur.

Sandoris ir dokumentų pildymas – 10 min.

Šiame etape, kai jau smėlio laikrodis byra į pabaigą, sumokami pinigai ir užpildoma automobilio pirkimo – pardavimo sutartis. Jeigu reikia, pildant sutartį, Jums specialistai padės išregistruoti automobilį registrų centro internetinėje svetainėje. Prireikus supirkėjai suteikia papildomos informacijos, nurodo kur yra atsiliepimams skirta erdvė (dažniausiai internete reikia ieškoti kažko panašaus į automobiliu supirkimo kainos forumas).

Per kiek laiko Jums yra pavykę parduoti automobilį?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *