Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Sporto salės pradžiamokslis: ką reikia žinoti, sportuojant pirmą kartą? - Internetstudio.lt
Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

sporto salėKiekvienas iš mūsų norime atrodyti gražiai ir jaustis gerai. Tačiau pagaliau pasiryžę peržengti sporto salės slenkstį, jaučiamės ne savose rogėse. Juk sporto salė, kaip ir kiekviena organizacija, turi savo elgesio taisykles, kurių privalu laikytis. Ir nieko keisto, kad pirmus kartus jaučiatės neįprastai. Tačiau, kad bėdos ir sumišimo būtų mažiau, laikykitės kelių taisyklių.

Rankšluostis ir vanduo

Kiekviena sporto salė turi savo inventorių, tačiau tai nereiškia, kad galite ateiti visiškai nepasiruošę sportui. Apranga ir speciali vidaus avalynė, higienos reikmenys atrodo savaime suprantamas dalykas, o rankšluostį ir vandens atsigėrimui stebėtinai dažnai pamirštame. Nors naujas sporto klubas mazeikiuose ir Vilniuje turi vienkartinių rankšluosčių ir vandens automatus, stenkitės šiais daiktais apsirūpinti iš anksto.

Atėjote sportuoti

Verta pripažinti, kad sporto salė yra tokia neįprasta erdvė, kurioje nori nenori, bet užmezgi pokalbį su bendraminčiais. Ypač kuomet temų pokalbiams apstu. Tai ir mityba, ir treniruočių programa ir žygiai bei kiti renginiai. Vis dėlto, sporto salė yra vieta, į kurią atėjote sportuoti, o ne žvalgytis arba savęs parodyti. Tad ilgiau nei kelios valandos tarp treniruoklių gali būti rodiklis, kodėl Jums nepavyksta pasiekti trokštamų rezultatų, taip pat paversti sportą tiesiog darbu.

Nesudarykite eilės prie treniruoklių

Nors sporto klubas forma mazeikiai ir sporto klubas tirksliuose turi ne po vieną kiekvienai kūno daliai skirtą treniruoklį, okupuoti treniruoklį penkiolikai minučių prilygsta spjūviui į eilėje laukiančių žmonių veidus. Jeigu nenorite tapti nepageidaujama persona, stenkitės kitiems sudaryti kuo mažiau kliūčių.

Svarbiausia taisyklė – netrukdyti kitiems

Neverta net minėti, kad mazeikiu sporto kompleksas darbo laikas yra ilgas ir kiekvienas jo lankytojas gali prisitaikyti patogiausią sporto laiką prie savo dienotvarkės. Vis dėlto, netapkime tais, dėl kurių žmonės keičia savo planus. Nors mazeikiu kuno kulturos klubas erdvus, o ir sporto klubas forma mazeikiai kainos yra labai patrauklios, turite prisitaikyti prie kitų žmonių. Tai reiškia, kad net jeigu labai skubate, nevalia vyti kitų. Nesuprasti liksite ir pradėję šaukti, kelti sumaištį, garsiai klausydami muzikos, atsinešę pietus ir skaniai užkandžiaudami vidury sporto salės. Šiomis taisyklėmis pasižymi ne tik sporto klubas anys mazeikiai ar kitas sporto klubas mazeikiuose, bet ir visos tokio pobūdžio vietos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *