Kadangi kiekvienais metais išmaniųjų telefonų rinką pasiekia vis daugiau išmaniųjų telefonų modelių, daugybė vartotojų stengiasi kasmet atnaujinti savo turimą telefoną. Tačiau kartais tai padaryti būna pakankamai sudėtinga, atsižvelgiant į tai, kad naujausių išmaniųjų telefonų kainos būna ganėtinai aukštos. Kartais mums tiesiog nereikia tam tikrų funkcijų, kurios reikšmingai padidina telefono kainą.

Todėl PriedaiMobiliems.lt pateikia keletą patarimų apie tai, į ką vertėtų atsižvelgti renkantis naują išmanųjį telefoną.

Išmaniojo telefono ekranas

Dauguma šiuolaikinių išmaniųjų telefonų vartotojų kasdien praleidžia valandų valandas žvelgdami į savo išmaniojo telefono ekraną. Todėl renkantis naują išmaniojo telefono modelį yra labai svarbu atsižvelgti į tai, koks yra ekrano šviesumas ir ryškumas. Tuo tarpu, jei jūs perkate didelį išmanųjį telefoną, stenkitės nesirinkti turinčio didesnę rezoliuciją nei 1920 x 1080p. Tačiau jei norite didelio telefono ir galite sau leisti mokėti daugiau, ieškokite 2560 x 1440 „Quad HD“ rezoliucijos išmaniojo telefono. Be to, reikia atsižvelgti ir į tai, kam dažniausiai naudosite savo telefoną. Galbūt jums reikia didelio ekrano, nes dažnai žiūrite kino filmus? O gal jums pakaks ir mažesnio ekrano, nes norite, kad jis būtų kompaktiškesnis?

Baterija

Prieš įsigydami naują išmanųjį telefoną turėtumėte perskaityti ne vieną apžvalgą ir pasidomėti, ką apie konkrečius telefonų modelius kalba kiti vartotojai. Tokiu būdu jūs galėtumėte lengviau išsiaiškinti, kokia baterija pasižymi jus sudominęs išmanusis telefonas. Išmaniųjų telefonų baterijos išsikrauna gerokai greičiau nei tradicinių mobiliųjų telefonų, o tai reiškia, kad juos tenka dažnai įkrauti. Dėl šios priežasties vertėtų pagalvoti apie išmanųjį telefoną, kuriame yra integruota greito įkrovimo baterija. Tuo tarpu, jei pasirinksite naujesnio modelio telefoną, veikiantį su „Android“ operacine sistema, greičiausiai kartu gausite ir specialų įkroviklį, kuris gerokai paspartins įkrovimo laiką. O jei jūs esate „iPhone“ mėgėjai, turėtumėte įsigyti ir „iPad“ įkroviklį.

Talpa

Šiandien vis daugiau vartotojų didelę dalį savo asmeninės informacijos saugo savo išmaniuosiuose telefonuose. Ir tai būna ne tik jų kasdien daromos nuotraukos ar vaizdo medžiaga, tačiau ir įvairi darbinė informacija, skaitmeniniai dokumentai, muzika ir kt. Visa tai reikalauja nemenkos išmaniojo telefono atminties. Todėl rinkdamiesi išmanųjį telefoną turėtumėte ieškoti tokio, kuris siūlo bent 64 GB talpą. Taip pat nereikia pamiršti ir papildomos vietos mobiliosioms programėlėms, kurių dauguma vartotojų turi bent penketą ar dešimtį.

Fotoaparatas ir kamera

Kadangi šiuolaikiniai išmanieji telefonai yra ne tik priemonės, padedančios lengviau ir greičiau susisiekti, tačiau taip pat ir nepamainomi pagalbininkai įamžinant visą tai, kas aplink mus vyksta, reikėtų didelį dėmesį skirti ir išmaniojo telefono fotoaparatui bei kamerai. Kai kurie naujausi išmaniųjų telefonų modeliai gali pasiūlyti ypač aukštos raiškos nuotraukas, kurių kokybė prilygsta net ir profesionaliems fotoaparatams.

Telefono amžius

Jei norite daugiau sutaupyti ir galvojate įsigyti šiek tiek senesnio modelio išmanųjį telefoną (pvz., 2 arba 3 metų amžiaus), turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad neilgai trukus jame gali pritrūkti svarbių programinės įrangos atnaujinimų, tarp kurių būtų ir saugumo spragų pataisymai. Be to, atminkite, kad su kiekvienais metais mobiliosios programėlės tampa vis galingesnės ir reikalauja didesnių pajėgumų, todėl jei jūs savo išmanųjį telefoną įprastai naudojate daugybei kompleksinių darbų atlikti, gali būti verta pagalvoti apie naujesnį išmanųjį telefoną. Tačiau jei jūs savo telefonu dažniausiai tik skambinate, rašote trumpąsias SMS žinutes ir kartas nuo karto pasinaudojate internetu, galite rinktis ir kelių metų senumo išmaniojo telefono modelį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *