,

Paskolų refinansavimas nėra skirtas vartojimo poreikių tenkinimui

paskolų refinansavimasLietuvoje įsiskolinusių paskolų bendrovėms yra gana daug, tačiau jos pačios pabrėžia, kad dabar yra pagerėjusios sąlygos tų įsiskolinimų sumažinimui. Štai, paskolų refinansavimas yra siūlomas kone kiekvienoje didelėje kreditų bendrovėje. Tai paslauga, kuri prilyginama vartojimo kreditams, tačiau tokios paskolos paskirtis yra paprasta – su ja grąžinami senesni įsiskolinimai. Tiesa, verta žinoti, kad paskolų refinansavimas yra skirta tik tiems, kurie turi įsiskolinimų, bet jų dar nevėluoja  mokėti. Paprastai kalbant, tai tiesiog eilinis būdas sumažinti įsipareigojimus, tačiau juo pasinaudoti gali tik atsakingi ir finansiškai pajėgūs asmenys. Jeigu jūs jau esate įrašyti į skolininkų sąrašus, tai jums refinansavimo kredito niekas neišduos.

Kaip tinkamai turėtų būti atliekamas paskolų refinansavimas?

Pirmiausia reikia pabrėžti, kad refinansavimo paskolas gauti galima internetu. Tai panaši procedūra į vartojimo kreditų gavimą. Tiesiog, paraiškos pateikimo metu teks nurodyti ir jau turimus įsipareigojimus, kuriuos norima padengti su nauja paskola. Kreditoriui turėsite pateikti ne tik dabartinius įmokų mokėjimo grafikus, bet ir visą kitą svarbią informaciją apie savo ekonominę padėtį. Jeigu jūs esate bedarbis, kuris tiesiog skolinasi, kad galėtų sumokėti įmokas, tai jums refinansavimo paskolos išduoti negalės niekas. Bus taikomas tas pats reikalavimas – bedarbiams skolinti pinigų negali nei viena kredito bendrovė.

Geriausia būtų susirasti tokią kredito įstaigą arba privatų paskolų teikėją, kurio siūloma refinansavimo paskolos suma būtų pakankama turimų įsiskolinimų padengimui. Pabrėžtina: jeigu kreditorius siūlo didesnes palūkanas ir trumpesnį įmokų mokėjimo grafiką, tai tuomet reikėtų vengti tokių pasiūlymų. Vis dėlto – internete rasite itin daug kredito įstaigų, kurios pasiūlys tiek mažesnes palūkanas, tiek mažesnes įmokas, tiek ir greitą skolų perkėlimą.

Paskolų refinansavimas negali būti pasitelkiamas vartojimo poreikių tenkinimui.

Labai klystate, jeigu galvojate, kad refinansavimo kredito sumą jūs galėsite panaudoti kažkur kitur, o ne įsiskolinimų padengimui. Turite suprasti, kad kreditoriai perima jūsų skolas ir jūs būsite jiems skolingi. Tai reiškia, kad tą refinansavimo kredito sumą jie perveda jūsų kreditoriams, o ne jums asmeniškai. Jūs tiesiog negaunate tų pinigų dėl to, kad jų paskui nepanaudotumėte kažkur kitur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *