perkraustymo paslaugosIeškant, kas galėtų pasirūpinti tinkamai atliekamomis profesionaliomis perkraustymo paslaugomis Lietuvoje, reikia iš anksto žinoti, jog tam reikės skirti šiek tiek laiko. Pirmiausia todėl, kad Lietuvoje nemažai tokias paslaugas teikiančių agentūrų, o taip pat ir todėl, kad ne visos perkraustymo paslaugos yra vienodos. Todėl norint užsisakyti jas, pirmiausia reikėtų pagalvoti, kokių paslaugų Jums reikia ir kuo iš anksto pasirūpinsite patys.

  • Daiktų pakavimas. Kartais žmonės pamiršta, kad norint persikraustyti, pirmiausia reikia tam pasiruošti visus namų daiktus. Tai reiškia, jog viską reikia supakuoti į dėžes, stiklinius daiktus suvynioti į apsaugines plėveles ir kitaip pasirūpinti, kad namų turtas nenukentėtų pervežimo metu. Kartais žmonės mano, jog visu tuo turi pasirūpinti perkraustymo agentūra. Tačiau iš tiesų, tai nėra standartinis perkraustymo darbas. Dažniausiai kraustytojai net neatsiveža kraustymui reikalingų dėžių, nes gyventojai būna jau iš anksto susipakavę daiktus. Pakavimui ir kraustymui skirtus gaminius, tokius kaip dėžės, pakavimo maišeliai ar popierius, parduota specializuotos parduotuvės.
  • Pakrovimas. Jeigu norite, kas Jūsų užsakytos perkraustymo paslaugos pasirūpintų ir daiktų nešiojimu, geriau apie tai iš anksto įspėkite agentūrą. Dažnai perkraustymo paslaugos pagrindinis paketas yra tik automobilis, kuris perveža daiktus iš vieno taško į kitą. Todėl kai pateikiama perkraustymo valandos kaina, atminkite, jog į kainą neįskaičiuoti papildomi darbininkai. Susisiekite su agentūra ir informuokite, jog pageidaujate kelių pagalbinių darbuotojų, kurie kartu padėtų daiktus perkelti į automobilį bei iškrauti naujuose Jūsų namuose.
  • Perkraustymas į užmiestį ir užsienį. Ieškodami, kokios Lietuvoje teikiamos perkraustymo paslaugos, aplankykite bent kelis skirtingus agentūrų puslapius. Mesjaucia.lt bei kiti kraustytojai savo svetainėse informuoja apie teikiamas paslaugas, tad su jomis susipažinus galima išvengti nesusipratimų. Pavyzdžiui, jei Jums reikalingas perkraustymas į kitą miestą ar net šalį, apie tai iš anksto pasiteiraukite paslaugų tiekėjų. Toli gražu ne visos agentūros teikia tokias paslaugas, o ne retai jų įkainiai kiek skiriasi nuo standartinio perkraustymo paketo. Tad geriau tuo pasidomėti iš anksto, kad tiksliai žinotumėte, kuriuo kraustymo paslaugų tiekėju galite pasitikėti, ieškant profesionaliausių ir kokybiškiausių paslaugų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *