paskolosAsmeninį verslą pradėti dabar yra pats geriausias laikas. Tai sako ne vienas verslo ekspertas, taip pat ši nuomonė aktyviai palaikoma žiniasklaidoje. Asmeninis verslas – tai verslas, kuris gimsta iš to, ką žmogus sugeba daryti pats, pavyzdžiui, kerpa, siuva, kepa tortus, rašo tekstus, stato baldus, daro papuošalus ir t.t. Tokiam verslui reikia nedidelės reklamos, o internetas tam puikiausiai tinka.

Apie interneto reklamą daugiau neišsiplėsime, tačiau akivaizdu, kad esminis šio klientų pritraukimo būdo momentas yra interneto svetainė, kurioje pristatomi darbai, paslaugos ar net parduodamos sukurtos prekės. Tai gana paprasta svetainė, nelabai įmantri, todėl jos sukūrimas kainuoja 500-1500 litų. Uždirbti tokius pinigus pačiam dažnai yra gana sudėtinga, tad tenka skolintis. Paskolos tokiam pavieniam verslininkui bankai lengvai duoti nenori – reikia verslo plano su perspektyvomis ir galimybių studijomis. Tai „įkandama“ ne kiekvienam, todėl dažnai ši galimybe atmetama.

Kita galimybė pradėti reklamuotis internete yra greitos paskolos. Čia kur kas paprasčiau, bet taip pat yra savų niuansų. Greitoji paskola išduodama oficialiai dirbančiam asmeniui. Daugeliu atvejų, tai nėra didelė problema, nes asmeninis verslas vykdomas arba po darbo, arba verslininkas jau būna save įdarbinęs savo paties įmonėje. Dėl to paskolos paėmimas yra tikrai neproblematiškas ir greitas – suvedami duomenys, paskaičiuojami paskolos grąžinimo mokesčiai ir viskas – pinigai sąskaitoje. Kas jau yra ėmęs tokias paskolas gali paliudyti – procedūra nesudėtinga ir pinigus galima gauti jau po kelių valandų.

Aišku, jei dirbama pagal individualią veiklą, paskolą gauti darosi komplikuota. Tada reikia ieškoti kitų būdų interneto svetaine susikurti.

Ar tikrai galima už 500-1500 litų susikurti profesionalią interneto svetainę? Tikrai. Reiktų kreiptis į šablonines svetaines pardavinėjančias įmones, kurios siūlo veikiančias svetaines su dizainu vos už 500 litų. Tiesa, prisidės kitos išlaidos, pavyzdžiui, interneto vardo pirkimas ir svetainės talpinimas, tačiau tos išlaidos nėra labai didelės. Paėmus 1000 litų liks ir AdWords reklaminei kampanijai ir SEO specialisto konsultacijai. Grąžinti 1000 litų paskolą neturėtų sudaryti problemų.

100 lt paskolos

Pasitikrinome, kiek reiktų tokiu atveju sumokėti mokesčių. Pasirodo, jei nesinaudotumėte jokia akcija, kurias greitųjų kreditų bendrovės nuolatos siūlo, reiktų per 12 mėnesių sumokėti 1440 litų. Aišku, akcijų metu galima rasti ir kur kas palankesnių pasiūlymų, todėl reiktų gerai paieškoti, iš ko skolintis. Bet kuriuo atveju mėnesinė 120 litų įmoka neatrodo labai didelė, jei verslas neblogai sekasi.

Interneto puslapis sukuriamas per savaitę, todėl ilgai laukti neteks. Aišku, grąža iš tokios reklamos ne iš karto bus didelė, tačiau atrodysite profesionaliai ir patikimai, o tai garantuos rimtesnį užsakovų požiūrį į jūsų verslą. Tai labai svarbu toliau vystant savo verslą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *