Filmai, animacija ar kiti meno kūriniai apie spalvingą ir nuolat stebinantį Madagaskarą tikrai ne iš piršto laužti. Egzotines keliones į šį Afrikos kraštą seka ir rezervuoja įspūdžių ir nuotykių ištroškę turistai. Madagaskaras – magiška Afrikos valstybe, ketvirta pagal dydį pasaulio sala su didžiule biologine įvairove ir baltais paplūdimiais. Atvykus į Madagaskarą galima pasijusti tarsi fantastikos filme, nes vos įžengus į Madagaskarą Jus apsvaigins augalų ir gyvūnų įvairove. Kol čia dar neįsigalėjo masinė turizmo kultūra, vietiniai gyventojai, kurių yra kone 20 genčių, mielai dalijasi savo tradicijomis ir istorija. Čia galėsite drąsiai leistis į pažintines keliones po vietinius kaimelius, o jų gyventojai mielai aprodys lankomiausias vietas ir papasakos, ką iš tiesų paslaptingame Madagaskare privalu pamatyti kiekvienam atvykusiam.

madagaskaras madagaskar2

  • Antanarivas. Miestas, kuriame gausu senovinių kapaviečių, užburia savo istorija ir likusios architektūros paveldo pėdsakais. Egzotines keliones turistai dažniausiai pradeda būtent šiame mieste, kur gausu parkų ir rezervatų. Čia Nacionalinis Andasibės parkas lankytojų laukia visą parą, todėl iš arti galima pamatyti tik filmuose matytus gyvūnus, tokius kaip lemūrai, chameleonai, naktinės varlės ir kt.
  • Fianarantsoa. Šį miestą turistai mėgsta dėl galimybės apsilankyti vietinėje popieriaus gamykloje. Čia popierius gaminamas rankomis ir visas procesas bei naudojamos technologijos turistams parodomos vos per keliolika minučių. Nemėgstančių technikos – laukia kelionė į vietinį vynuogyną.
  • Tulear. Natūralios gamtos miestas turistus vilioja neįprastais augalais. Pagrindiniu foto objektyvų taikiniu čia tampa didžiuliai stambus baobabų medžiai, daugeliui apsilankiusių būna girdėti tik iš literatūros kūrinių. Kelionė po dygliuotų krūmų plantacijas ir savanas nepaliks abejingų, o desertui galima aplankyti Antsokay Arboretum botanikos sodą, kuriame iš arčiau galima pamatyti daugiausiai šiam kraštui būdingų augalų.
  • Nosy be. Po pažintinių kelionių į ryžių laukus, gyvūnų ir augalų parkus, galima ir atsikvėpti. Nemažai turistų egzotines keliones į Madagaskarą vertina už galimybes pasimėgauti rojų primenančiais paplūdimiais ir žydra jūra. Būtent tai yra Nosy be saloje. Tai pati populiariausia turistams sala, laukianti pasilinksminti atvažiavusių turistų. Šilta saulė ir daug pramogų neleis nuobodžiauti nė vienam.
  • Mahadzanga. Boenio regiono sostinė antras pagal svarbumą Madagaskaro uostas. Dažnai būtent šiame mieste turistai baigia savo keliones ir pažintį su magišku Madagaskaru. Čia tam gausu įvairių pasilinksminimo ir poilsio vietų. Mahamadzoje įrengti net keli patogūs ir dideli paplūdimiai. Šiame mieste beveik ištisus metus šviečia saulė ir tęsiasi atostogoms palankus klimatas, todėl miesto kavinės, barai, restoranai bei paplūdimiai nuolat pripildyti turstų klegesio ir džiugesio.

1 thought on “Egzotines keliones į Madagaskarą renkasi gamtos mylėtojai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.