židinio kapsulė

Kalbant apie židinius, vienas populiariausių pirkėjų pasirinkimų yra laiko patikrinti ketiniai židiniai. Tai aukšta kokybe, tvirtumu ir ilgaamžiškumu pasižymintys židiniai, savo vietą atrandantys tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Iš ketaus pagaminti židiniai efektyviai apšildo patalpas ir puikiai tinka nuosavame name kaip papildomas šilumos šaltinis. Dėl savo klasikinės išvaizdos šie židiniai taip pat tampa traukos objektu, prie kurio renkasi šeima, kur bendraujama su draugais ar mėgaujamasi ramia poilsio minute.

 

Kodėl ketiniai židiniai?

Ketinių židinių sienelės atlaiko ilgalaikę aukštą temperatūrą ir leidžia tolygiai paskirstyti šilumą po visą židinio paviršių. Tokiu būdu efektyviai apšildoma visa patalpa. Vienas svarbiausių ketaus privalumų – jo stabilumas ir gebėjimas prisitaikyti prie temperatūros pokyčių. Kaisdamas ketus plečiasi, o temperatūrai krentant – traukiasi, todėl prie šių sąlygų prisitaikantis židinio korpusas ilgus metus išlieka nepažeistas, išlaikydamas savo prekinę išvaizdą.

Ketus visada buvo populiari medžiaga, naudojama židinių gamyboje. Laikui bėgant šios technologijos buvo tobulinamos ir plečiamos, siūlant vis modernesnius ir patogesnius sprendimus. Šiandien ketaus apdirbimo technika leidžia pagaminti įvairių formų ir dizaino židinius, pasiūlyti pirkėjams išskirtinai dekoratyvinius sprendimus. Kadangi ketui gali būti lengvai pritaikomas emalis, tai leidžia suteikti dar daugiau dekoratyvios apdailos ir funkcionalumo.

Židinio pasirinkimo ABC

Visų pirma nuspręskite, kokios galios židinio jums reikės. Paprastai skaičiuojama, kad 10 kvadratinių metrų patalpos apšildymui reikalinga 1kW židinio galia, tačiau, žinoma, individualiu atveju verta pasitarti su šios srities ekspertais, kadangi galios reikalavimai gali skirtis, priklausomai nuo patalpos aukščio ir namo sienų izoliacinės varžos.

Kad židinys atliktų savo funkciją, užtikrintų ilgaamžį ir praktišką naudojimą, būtina rinktis patikimą gamintoją. Auganti židinių rinka šiandien suteikia išskirtinai plačias pasirinkimo galimybes, tačiau siekdami kokybės, būtinai pasidomėkite, kokias garantijas suteikia gamintojas. Nepamirškite ir montavimo svarbos. Tik tinkamai atlikti židinio įrengimo darbai užtikrins rezultatą, kurio siekiate.

Primename, kad ketiniai židiniai gali skirtis savo dizaino sprendimais, todėl neskubėkite rinktis. Židiniai tampa traukos objektu ir padeda kurti bendrą namų atmosferą, todėl estetinė židinio pusė turi būti atsakingai įvertinta. Pagalvokite apie židinio dydį, formą, durelių ir stiklo ypatybes. Šiuolaikinių židinių durelės gali būti atveriamos ir pakeliamos, o stiklo forma varijuoti nuo visiškai tiesios iki U formos. Jei abejojate dėl savo pasirinkimo, pasitarkite su kvalifikuotais interjero dizaineriais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.