Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad mūsų įvaizdžio formavimas yra nesibaigiantis paieškų procesas. Ir nors visame tame iš tikrųjų yra dalis tiesos, suformuoti savo įvaizdį nėra jau taip sudėtinga. Kita vertus, mūsų stiliui didelės įtakos visuomet turi ir mūsų nuotaika bei mūsų nusiteikimas, todėl visiškai natūralu, jei savo įvaizdį mes norime reguliariai pakeisti. Todėl siekiant, kad jūsų stiliaus formavimo klausimus galėtumėte išspręsti lengviau, galite pasinaudoti šiais keliais žemiau pateikiamais stiliaus patarimais.

Odą atidenkite „strategiškai“

Jei norite atrodyti ne tik madingai, tačiau ir labai seksualiai, turėtumėte labai gerai suprasti, kad riba tarp seksualumo ir vulgarumo yra labai plona ir trapi. Norint atrodyti seksualiai, būtina žinoti, kas gali būti „parodyta“, o ką būtina paslėpti. Supraskite, kad moters seksualumas visų pirma slypi jos paslaptingume. Siekiant tokio rezultato, turite pasirinkti tik vieną kūno dalį, kurią atidengsite. Pavyzdžiui, jei pasirenkama suknelė su gilia dekoltė, neturėtumėte atidengti ir savo kojų. Tuo tarpu, jei atidengiate kojas, viršutinė dalis turėtų būti „paslėpta“.

Pasirūpinkite klasikinėmis stiliaus detalėmis

Nepaisant to, koks bebūtų jūsų stilius, jūsų drabužių spintoje niekuomet neturėtų stigti klasikinių stiliaus detalių. Marškinėliai, marškiniai, džinsai, moteriški sijonai, megztiniai ir kiti panašūs klasikiniams priskiriami drabužiai visuomet gelbsti, kai mes nebežinome, ką galėtume apsirengti ir kaip galėtume suformuoti mums patinkantį stilių.

Rinkitės spalvingus ir ryškius aksesuarus

Jei jūsų drabužių spintoje vyrauja neutralių spalvų drabužiai ir jūsų stilių įprastai sudaro vos kelios spalvos, tokios kaip juoda, ruda, tamsiai mėlyną ar tamsiai pilka, nepamirškite, kad jums būtina pasitelkti ir aksesuarus. Tokiu atveju jūs turite laisvę rinktis net ir labai ryškius bei spalvingus aksesuarus, kurie jūsų įvaizdį perkeltų į visiškai kitą lygį.

Nepamirškite rankinių

Rankinė su ilga rankena gali būti puikus ir svarbiausia – labai patogus stiliaus sprendimas, kuris jūsų įvaizdžiui suteiktų daugiau žavesio. Tai puikiai tinka tiek kokteilių vakarėlių metu, tiek ir keliaujant į miestą. Tai taip pat atlaisvintų jūsų rankas, nes rankinę galėtumėte dėvėti per petį. Jei tokios rankinės rankena bus grandinėlės tipo, jūsų įvaizdis įgaus dar daugiau spindesio ir originalumo.

Turėkite bent kelias aptemptų džinsų poras

Kiekvienos moters drabužių spintoje turėtų būti bent kelios poros skirtingų spalvų aptemptų džinsų, tačiau taip pat labai svarbu, kad renkantis tokio modelio džinsus, būtų atsižvelgta ir į jų sudėtį. Norint, kad džinsai išlaikytų savo formą, jų sudėtyje turi būti bent jau 2% lykros. Tuo tarpu tobula minkštų, tačiau kartu ir formą išlaikančių džinsų sudėties formulė yra 95% medvilnės ir 5% lykros.

Su savimi turėkite šalį

Jei norite, kad savo įvaizdį transformuoti galėtumėte bet kuriuo jums reikiamu metu, visuomet su savimi savo rankinėje turėkite šalį. Šalis yra puikus pagalbininkas, kuris padeda pakoreguoti mūsų įvaizdį. Be to, juo galite papuošti ne tik savo kaklą.

Pagalvokite apie drabužių priežiūrą

Ne kiekvieną drabužį, kurį mes įsigyjame, galime skalbti savo skalbimo mašinoje. Kai kuriuos drabužius tenka skalbti rankomis. Todėl jei jūs žinote, kad to niekuomet neprisiversite padaryti, tokių drabužių įsigijimo atsisakykite.

Žinokite savo figūros tipą

Kiekviena moteris privalo žinoti, koks yra jos figūros tipas ir kokie drabužiai geriausiai tinka konkrečiam figūros tipui. Skirtingi drabužių modeliai, spalvos, raštai ir tekstūra tinka skirtingoms figūroms, o tai reiškia, kad nežinant savo figūros tipo, suklysti gali būti labai nesudėtinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *