,

Mikroautobusų nuoma: kada rinktis?

Automobilių nuoma – paslauga, kuri populiari Lietuvoje įvairiais metų laikais. Pačiomis įvairiausiomis situacijomis gali prireikti išnuomoto automobilio. Ne retai paprasto lengvo automobilio tarsi per mažai, todėl praverčia ir mikroautobusų nuoma. Verslininkai, užsiimantys čia veikla teigia, jog dažniausiai klientai teiraujasi mikroautobusų tam tikrose situacijos.

Kai norisi keliauti

Lietuvoje tiek daug lankytinų vietų ir tiek daug yra ko pamatyti, kad dažnas supratingas lietuvis bent savaitgaliui, o kartais ir ilgiau mėgsta iškeliauti po netolimus kraštus šiek tiek susipažinti su savo šalimi ir jos teritorija. Tam dažniausiai puikiai tinka įprastas transportas automobiliu. Tačiau ne visuomet lengvas automobilis yra gera mintis, o keliauti tarpmiestiniu autobusu neekonomiška ir ne taip patogu. Tokiais atvejais geriausiai pasirūpinti mikroautobusų nuoma. Kodėl? Nes tai pigus ir patogus būdas keliauti su visa šeima. Galite aplankyti norimas vietas, lengvai privažiuodami prie bet kurio kelionės taško. Be to, kelionės metu jaučiatės patogiai ir saugiai, nes mikroautobuse gausu vietos. O ką jau kalbėti apie kelionės pigumą.

Organizuojant išvyką

Ne retai mikroautobusai praverčia mokymo įstaigoms ar įmonėms, kai organizuojama išvyka ar ekskursija. Dažniausiai tokiais atvejais yra nemaža skaičius keliautojų ir reikia visus patogiai ir saugiai transportuoti tam tikru maršrutu. Kad nereikėtų keliauti keliais automobiliais, o kelionė būtų linksma ir turininga, geriausiai pasirūpinti mikroautobuso nuoma. Tai puikus pasirinkimas tiek rengiant mokyklos ekskursijas, tiek organizuojant įmonės išvyką. Su mikroautobusu visi keliaujantys bus vienoje patalpoje, tad kelionėje galima žaisti įvairius žaidimus, vesti viktoriną, klausyti gido istorijų. Be to, tai itin ekonomiškas variantas, mat viena transporto priemonė visiems kainuos gerokai pigiau nei keliavimas atskirais automobiliais.

Švenčiant įsimintinai

Jei organizuojate šventę ar artėja svarbi proga, greičiausiai Jums taip pat pravers mikroautobusų nuoma. Verslininkai pastebi, jog vis dažniau įvairiomis progomis lietuviai renkasi keliauti mikroautobusais. Jie patogiai leidžia pasiekti įvarius taškus, be to, juose lengva keliauti ir su šventiniais drabužiai, o viduje pakanka vietos pramogoms ir juokams. Tai reiškia, kad mikroautobusas yra ne tik patogesnis, pigesnis, bet ir patikimesnis variantas. Dažniausiai mikroautobusas praverčia švenčiant mergvakarius, bernvakarius, vestuves, krikštynas, gimtadienius ar išleistuves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *