Kiekviena moteris nori atrodyti moteriškai ir patraukliai, nesvarbu, kokia veikla ji užsiimtų. Gana aukšti stiliaus kriterijai keliami ir sportiniams drabužiams. Dizaineriai kiekvienais metais suka galvas, bandydami pirkėjoms pasiūlyti tai, kas geriausia – sportinė apranga turi užtikrinti maksimalų komforto jausmą ir traukti aplinkinių akis nepriekaištingu stiliumi. Tiesa, čia galima lengvai suklysti – ekspertai primena, kad vertindamos sportinius drabužius, moterys visų pirma turėtų atsižvelgti į jų kokybę, ypač tuo atveju, jei treniruotės vyksta lauke.

Ieškodamos sportinių drabužių, visų pirma turite tiksliai žinoti, kur juos vilkėsite. Viena sportinė apranga rekomenduojama bėgimui parku, kita – jogos užsiėmimas uždaroje patalpoje, t. y. drabužiai turi būti pritaikyti lauko ir vidaus naudojimui. Jei sportuojate lauke, nepamirškite, kad Lietuvos orai yra labai permainingi, todėl svarbu turėti drabužius, kurie apsaugotų nuo nemalonių aplinkos veiksnių, pvz., lietaus ar vėjo.

Svarbiausias sportinių drabužių tikslas – užtikrinti maksimalų komforto jausmą. Tokie drabužiai turi efektyviai šalinti drėgmę, palaikyti optimalią temperatūrą ir neleisti kūnui prakaituoti. Be to, drabužiai negali varžyti judesių, jie turi būti lengvi ir patogūs. Jei sportuojate šaltuoju metų laiku, pagalvokite apie drabužių sluoksniavimo sistemą. Apatinis drabužių sluoksnis turi maloniai priglusti prie kūno ir apsaugoti nuo drėgmės kaupimosi. Moterys privalo pagalvoti ir apie kokybišką bei tvirtą liemenėlę, kuri užtikrintų judesių laisvę. Ieškodamos patikimų apatinių drabužių, rinkitės tik tinkamo dydžio rūbus, kadangi, priešingu atveju, jausite nuolatinį diskomfortą. Antrojo sluoksnio drabužiai turi šildyti kūną ir pašalinti drėgmės perteklių. Trečiojo sluoksnio paskirtis – apsaugoti nuo nemalonių aplinkos veiksnių ir į išorę šalinti perteklinę drėgmę. Primename, kad sportinė apranga, nesvarbu, kokiam sezonui jos ieškote, turi būti lengva ir patogi. Priešingai, jausitės suvaržytos ir negalėsite siekti užsibrėžtų tikslų. Visais atvejais rekomenduojama rinktis drabužius, turinčius kuo mažiau siūlių, užtrauktukų ir sagų.

Kaip ir minėjome, šiandien sportiniai drabužiai yra neišvengiamai susiję su mada ir naujausiais stilistų pasiūlymais. Praktika rodo, kad sporto pasaulyje dizaino tendencijos keičiasi beveik kasmet. Šiuo metu didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia ryškių spalvų sportiniai rūbai. Tokia apranga atrodo itin patraukliai ir traukia aplinkinių dėmesį. Tiesa, negalima paneigti ir praktinės minėtojo sprendimo pusės – ryškiaspalviai drabužiai padeda būti matomiems lauke, ypač tamsiuoju paros metu. Apskritai, jei sportuojate sutemus, pagalvokite apie šviesą atspindinčius drabužių elementus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *