Ar gali būti kas nors geriau už akimirką, kai ryte užuodžiate šviežios karštos kavos aromatą? Nuo kavos puodelio prasideda daugelio žmonių rytas. Jei ir Jūs esate kavos gurmanas ir šiam gėrimui teikiate daug prasmės, greičiausiai ne kartą esate pagalvoję apie kavos aparatą,. Dažniausiai kavos aparatai praverčia tiek namuose, tiek biuruose, kur yra ne vienas kavos mėgėjas. Tačiau labai dažnai renkantis tokį pirkinį prisireikia pagalbos. Jei ir Jūs ieškote šio daikto, tačiau dar nežinote, nuo ko pradėti paieškas, pirmiausia patariame sužinoti, kuo skiriasi įvairūs kavos aparatai.

Namams – aparatas su filtrais

Dažniausiai į namus geriausiai rinktis paprastą, ne itin sudėtingai veikiantį, tačiau ir nedaug kainuojantį kavos aparatą su filtru. Jo veikimo principas yra lengvai perprantamas. Aparatas gamina kavą be tirščių panaudodamas filtrus. Šio aparato privalumas, kad jis paruošia didelį kiekį kavos į virduliuką, kuris parduodamas kartu su kavos aparatu. Manote, kad daug kavos nereikia? Niekot tokio, aparate yra šildymo funkcija, kuria galite pasinaudoti, jei po rytinės kavos, kavinuke dar liko kavos. Pasišildykite ir galite gerti karštą bei šviežią kavą dar kartą.

Įvairių skonių mėgėjams – kapsulinis apsirinkimas

Kiti, itin populiarūs kavos aparatai yra kapsulinio tipo. Tai prietaisai, kurie kavą gamina iš kapsulių. Dažniausiai jie labiausiai vertinami dėl to, kad iš kapsulių apruošta kava yra visuomet šviežia, be to, kapsulių pasirinkimas itin platus. Tai reiškia, jog kas kartą galite mėgautis kitokio skonio kava. Dažniausiai tokie aparatai atranda vietą tiek namuose, tiek nedideliuose biuruose. Tokie aparatai dirba labai greitai, tyliai ir paruošia visuomet šviežią kavą. Be to, jei vienu metu kolegos ar kompanija nori pasimėgauti skirtingų skonių kavos puodeliais – galite kiekvienam puodeliui naudoti kitokią kapsulę ir džiaugtis puikiu gėrimu.

Svirtelinis profesionalus virimas

Patys moderniausi ir daugiausiai funkcijų turintys yra svirteliniai kavos aparatai. Jie gali būti ir maži, ir itin dideli. Svirteliniai aparatai dažniausiai naudojami ten, kur gaminama daug ir įvairios kavos. Dažniausiai tai maitinimo įstaigos. Naudoti svirtelinį aparatą dažniausiai reikia bent šiek tiek išmanyti aparato veikimo techniką. Viduje jis virina vandenį ir kavą ruošia iš šviežios kavos. Be to, su šiuo aparatu galima šildyti gėrimus, gaminti pieno putą, tad jo paruošiamas kavos asortimentas yra itin platus. Dažniausiai ypač vertinami svirteliniai kavos aparatai parduodami arba nuomojami už patrauklią kainą. Tačiau reikia nepamiršti, kad tai aparatas, kurį reikia nuolat prižiūrėti ir valyti.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *