maudymosi kostiumėliaiVasara ir maudymosi kostiumėlis – du neatsiejami dalykai, todėl norisi maudymosi kostiumėlį išsirinkti itin atsakingai. Juk nesinori, dėl netinkamo pasirinkimo susigadinti nuotaikos ar net visų atostogų. Yra daug straipsnių laikraščiuose, žurnaluose, internetinėse svetainėse, apie tai, kaip pasirinkti maudymosi kostiumėlį pagal savo sudėjimą, figūros tipą, tam tikras kūno ypatybes. Bet visur pamirštamas vienas labai svarbus akcentas, kuris gali tapti pagrindine priežastimi – jūsų odos ir plaukų spalva. Šis straipsnis būtent apie tai, kaip tinkamai pasirinkti maudymosi kostiumėlį pagal savo odos ir plaukų atspalvį.

Jeigu jūsų plaukai šviesiai rudi, jeigu esate natūrali blondinė arba medaus, kviečių atspalvio plaukų savininkė, o jūsų oda turi lengvą rusvą atspalvį ir įdegate ne juodai, raudonai, o auksine spalva, jums geriausiai tinkantys atspalviai būtų: „gilūs“ raudonos ir žemės atspalviai. Tiksliau, ryškūs, energija pulsuojantys, sodrūs raudoni atspalviai: ryškiai raudona, vyšnios raudonumo, raudono vyno, rūdžių atspalviai. Renkantis iš žemės atspalvių: švelnūs smėlio atspalviai, tamsūs geltoni, karameliniai, nuo šviesiai iki tamsiai rudų atspalvių. Taip pat itin žavingai atrodantys pilki atspalviai. Nuo šviesių iki tamsaus grafito, šlapio asfalto atspalvių. Na ir žinoma klasikinė juoda spalva. Būtent tokie maudymosi kostiumėliai jums derėtų geriausiai.

Jeigu jūsų plaukai tamsiai rudi, kaštoniniai, šokolado atspalvio arba juodi, o oda vidutinio ir tamsaus atspalvio ir įdegate itin greit ir tamsiai – linksminkitės. Visos spalvos jūsų pusėje. Ypač ryškiai geltona, įvairaus sodrumo rožiniai atspalviai. Taip pat ryškiai raudona spalva. Jeigu ryškios spalvos jus truputį trikdo puikiausia galite rinktis neutralias, lengvas smėlio spalvas arba arba alyvuogių žalumo maudymosi kostiumėlį.

Na o jeigu esate labai šviesios odos, dar ir nubarstytos žavingomis strazdanėlėmis, jūsų plaukai natūraliai šviesūs arba esate ugninga raudonplaukė, kuri labai sunkiai sunkiai, arba visai neįdega, o dažniausiai tiesiog raudonai nusvyla, jums reiktų rinktis šaltas spalvas. Pavyzdžiui tamsią sodrią mėlyną, tamsius žalius atspalvius (jokiu būdu nesirinkite laimo spalvos maudymosi kostiumėlio). Gal ir sunku bus patikėti, bet turbūt geriausias pasirinkimas būtų ryškus rožinis maudymosi kostiumėlis. Taip pat puikiai derėtų geltonos ar intriguojančios oranžinės spalvų maudymosi kostiumėliai.

Taigi, žvilgtelėkite į savo plaukus, odą ir pirmyn rinktis maudymosi kostiumėlį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.