baidarės

Aktyvios vandens pramogos – geriausias užsiėmimas kaitriomis vasaros dienomis. Malonus poilsis jaukioje stovyklavietėje ir plaukimas baidarėmis – viena populiariausių pramogų Lietuvoje, traukianti ne tik tautiečių, bet ir užsienio turistų dėmesį. Baidarių populiarumą lemia jų universalumas – tai puiki pramoga tiek ramiam poilsiui, tiek aktyviam laisvalaikiui. Baidares renkasi draugų kompanijos ir savaitgalio išvyką planuojančios šeimos. Be to, vasarą ramumu ir jaukumu žavinčios baidarės, žiemą tampa ekstremalia pramoga, kuriai ryžtasi tik drąsiausieji.

Plaukimas baidarėmis individualiems poilsiautojų poreikiams

Vienas svarbiausių baidarių privalumų yra tai, kad vandens turizmo pramogos atitinka individualius poilsiautojų poreikius. Jei galvojate apie pramogas su gera draugų kompanija, baidarės – puikus būdas išbandyti sudėtingus upių kelius, pasivaržyti su kitais grupės dalyviais ir aktyviai praleisti savaitgalį gamtoje. Jei ieškote ramaus poilsio su šeima, plaukdami baidarėmis galėsite grožėtis nuostabia Lietuvos gamta, skirti laiko ramiems pokalbiams ir plaukti gražiausiomis šalies upėmis. Baidares renkasi ir darbo kolektyvo atostogas planuojantys darbdaviai, ir vasaros atostogomis besidžiaugiantys moksleiviai.

Nepaprasta Lietuvos gamta

Itin svarbus aspektas, lemiantis baidarių populiarumą – vaizdinga Lietuvos gamta. Išskirtinis šalies kraštovaizdis, pušynai, atodangos, smėlėti krantai ir skaidrus upių vanduo vilioja viso pasaulio turistų dėmesį. Plaukimas baidarėmis tampa išskirtine laisvalaikio pramoga, kuri leidžia pabėgti nuo miesto šurmulio, pamiršti visus rūpesčius ir mėgautis nepakartojama gamtos ramybe. Vienas svarbiausių privalumų yra tai, kad praktiškai visos Lietuvos upės yra tinkamos plaukimui baidarėmis.

Plaukimas baidarėmis ir vasarą, ir žiemą

Plaukimą baidarėmis galima organizuoti visais metų laikais ir praktiškai bet kokiu oru. Nors vasaros pramogos dovanoja daug gražių akimirkų, padeda pailsėti ir atgauti jėgas, negalima paneigti ir žiemos plaukimo privalumų. Plaukimas apledėjusiomis upėmis – daug fizinių pastangų reikalaujanti pramoga, suteikianti nemažai adrenalino ir įspūdžių. Be to, plaukimas žiemą siejamas ir su vaizdingu kraštovaizdžiu – apsnigti medžiai ir apledėjusi žolė daugeliui turistų tampa vienu įsimintiniausiu atostogų vaizdu.

Jaukus poilsis gamtoje

Išskirtinis vandens turizmo privalumas – ramus poilsis gamtoje. Paprastai, planuodami baidarių žygius, daugelis poilsiautojų skiria laiko ir poilsiui gamtoje, jaukioje stovyklavietėje ar nakvynės namuke. Šiuo atveju rekomenduojame iš anksto pasidomėti laisvomis stovyklavietėmis. Jei baidares nuomosite vasarą, siūlome rinktis arčiau maudynių zonos esančias stovyklavietes. Primename, kad vasaros metu populiariosios poilsio vietos, kaip ir turistų pamėgti baidarių maršrutai, yra užsakomi iš anksto, todėl nepalikite rezervacijos paskutinėms dienoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *