Koks sausas maistas šunims yra tinkamiausias?

 sausas maistas šunimsKiekvienas mūsų savo augintiniui linki geriausio, todėl gana dažnai kyla klausimas, koks sausas maistas šunims galėtų geriausiai pasiteisinti. Įvairių gamintojų įvairovė leidžia atrasti tą patį patį geriausią sausą maistą šunims, kuris užtikrintų visavertę mitybą.

Economium, premium, superpremium…

Toks sauso maisto skirstymas į įvairias klases leidžia paprasčiau nuspręsti, koks pasirinkimas gali būti pačiu geriausiu. Ekonominės klasės sausas maistas šunims yra pigiausias, tačiau jo pagrindinė sudedamoji dalis paprastai yra grūdai. Na, plėšrūnui tai tikrai nėra pats tinkamiausias pašaras, todėl svarbu įsitikinti, kad sauso maisto sudėtyje yra pakankamai didelis kiekis mėsos. Tą sužinoti tikrai nėra sudėtinga – jei sudėtyje mėsos yra pakankamai daug, ši sudedamoji dalis paprastai yra minima pirmiausia. Jei matote, kad pagrindinės sudedamosios dalys yra vienokie, kitokie ir dar kitokie grūdai, toks sausas maistas tikrai nebus tinkamas.

Nuo tų etikečių jau galvą skauda…

Galima pasitikėti tam tikrais sauso maisto gamintojais. Pavyzdžiui, Brit Care, Bubeck, Alpha Spirit, Carnilove, Orijen sausas maistas šunims tikrai yra pačios aukščiausios kokybės, taigi, nesuklysite, jei nuspręsite pasirinkti vieną šių gamintojų. Jei sudėtyje yra pakankamai didelis kiekis mėsos, tokiu atveju sauso pašaro dienos norma bus mažesnė, ir pakuotės užteks ilgesniam laikui. Kartais brangiau yra pigiau – nors kokybiško sauso maisto pakuotė bus brangesnė, tačiau ji pasibaigs ne taip greitai.

Atsižvelkite į šuns individualius poreikius

Taip, tam tikrais atvejais vegetariškas sausas maistas šunims gali būti puikiu pasirinkimu, tačiau tai paprastai būna išimtis. Nutukusiems ar vyresnio amžiaus šunims bus reikalingas toks sausas maistas, kuriame yra didesnis kiekis ląstelienos. Jei šuo yra alergiškas, tokiu atveju tiks veterinarinis pašaras ar toks, kuriame nėra sudedamųjų dalių, kurios sukelia alergiją. Žinoma, tokiais atvejais sausą maistą vertėtų rinkti itin atidžiai.

Dar vienas šunų augintojams dažnai kylantis klausimas yra tai, ar šuo ės parinktą maistą, ar jo atsisakys. Taigi, sauso maisto mėginukai visada gali būti puikiu pasirinkimu – juos gali pasiūlyti dauguma gyvūnų prekių parduotuvių, taigi, pasidomėkite tokia galimybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *