pigūs bilietai į LondonąAr kada galvojote apie Londoną, kaip apie miestą, kuriame ne tik galima dirbti, bet ir turistauti? Daugelis yra susidarę įvaizdį, kad šiame mieste nieko nėra, tik darbas, svetimi žmonės, tačiau išties Londone apstu lankytinų vietų, o žmonių kultūrą tiesiog stebina savo mandagumu ir paslaugumu visose situacijose. Pats miestas, o ypač jo centras verda tuo pačiu ritmu, nesvarbu ar gatvės ar barai, čia visada maišosi anglų balsai, iki to momento, kad net sunku suprasti ką galvoji. Suviliojome? Galbūt norite išties pamatyti Londoną? Tuomet teks ieškoti skrydžių, o pigūs bilietai į Londoną pardavinėjami skrydžius pardavinėjančioje sistemoje arba tiesiogiai iš aviakompanijų. Tai savarankiškos kelionės tipas, kadangi nėra jokių kelionės paketų, kuriuose kartu būtų ir pervežimas bei nakvynė. Todėl patiems reikia ieškotis informacijos apie viešąjį transportą bei nakvynę.

Londone pigios nakvynės išties negausite, nebent galite gyventi motelyje, kambaryje kartu su dar 12 žmonių, jeigu norėsite atskiro kambario už gerą kainą, tuomet turėsite pasirinkti viešbutį toliau nuo miesto centro. O prie miesto centro esantys viešbučiai net keturioms naktims gali kainuoti, kaip kelionė į šiltus kraštus. Koks geriausias variantas norint apsistoti Londone? Tai išsinuomoti kambarį

ar apartamentus iš privačių asmenų. Toks būdas yra pigesnis, o ir gerą pasiūlymą galima rasti arčiau centro už prieinamą kainą.

Taip pat šiame mieste neapsimoka nuomotis transporto, kadangi Anglijoje yra kitos eismo judėjimo pusės nei visoje Europoje, todėl gali būti sunku adaptuotis prie tokio eismo. Taip pat ir automobiliai turi kitoje pusėje vairą, tačiau patyrusiems vairuotojams tai neturėtų būti problema. Daugelis žmonių Londone važinėja viešuoju transportu, kadangi šalyje išties puikiai išvystyta viešojo transporto infrastruktūra, o šiltuoju metu sezonu Londone karaliauja dviračiai. Tačiau kalbant apie viešąjį transportą, reikia pagalvoti visuomet į kokį oro uostą bus skrendama, kadangi pigūs bilietai į Londoną dažniausiai būna į tolimesnius oro uostus, o iš jų su viešuoju transportu iki centro ne tik galima keliauti ilgiau, ir neretai brangiau. Todėl jei norite taupyti savo laiką esant Anglijoje, pasirinkite skristi su šiek tiek brangesniais bilietais į artimesnius oro uostus prie miesto centro.

Atvykę į Londoną būtinai įsigykite miesto kortelę vadinamą OYSTER, o nuėję į bet kurį kioskelį galėsite pasipildyti visai savaitei bilietą autobusui, kuris dažniausiai kainuoja 20 svarų. Taip pat yra ir London pass, kuri suteikia galimybę aplankyti mieste esančias lankytinas vietas, vienos dienos bilietas su šiuo pasu kainuoja 47 svarus.

Taigi, organizuokite kelionę į Londoną, kadangi tai puikus miestas, kuris jums paliks gerus įspūdžius, tiek istorine prasme, tiek kultūrine. Susipažinsite ne tik su anglų tradicijomis, bet ir pamatysite lankomiausius šalies objektus. Taigi, ieškokite kur yra pigūs bilietai į Londoną bei keliaukite su draugais ar šeima.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *