Stilius ir mada

Kokie žaislai patinka mergaitėms?

zaislai mergaitemsIšrinkti tinkamą žaislą – nelengvas uždavinys. Reikia kreipti dėmesį, kuo vaikas domisi, taip pat svarbus amžiaus kriterijus. Kokie dalykai patinka mergaitėms? Kokie žaislai mergaitėms priimtiniausi?

Lėlės

Turbūt sutiksite, kad lėlė – tai, be ko neįsivaizduojama mergaitės vaikystė. Lėlių būna mažų ir didelių, vienos atrodo kaip kūdikiai, kitos lyg scenos žvaigždės. Tai žaislai, su kuriais vaikiškas svajonių pasaulis praskaidrėja.

Žaislai mergaitėms (taip pat ir minėtosios lėlės) siūlomi ne tik fizinėse, bet ir internete veikiančiose parduotuvėse. Tai reiškia, kad kiekvieni tėvai gali išrinkti šį tą įdomaus iš plataus asortimento ir priimtinomis kainomis.

Lėlių priedai

Kita sritis, kuri itin aktuali, yra lėlių priedai. Jų daugybė. Tai drabužiai, vežimėliai, netgi transporto priemonės. Tai netgi įspūdingi lėlių namai. Kaip sakoma, pagal poreikius ir kišenę.

Kai kurie priedai gali atrodyti brangoki. Vis dėlto jų paklausa tikrai yra. Ir ne veltui – mergaitės itin džiaugiasi gavusios tokią dovaną. Lėlių namų būna įvairaus dydžio ir skirtingo dizaino, tad pasirinkimas – ne vienos minutės reikalas.

Virtuvėlės

Dar vienas žaislas, minimas kalbant apie mergaitėms skirtus daiktus, yra virtuvėlės. Kaip ir lėlių, šių žaislų būna įvairaus dydžio. Kainos taip pat skiriasi. Imituojama tikra virtuvė, tad toks daiktas sietinas su edukacija.

 

Tai keletas pavyzdžių, kokie žaislai mergaitėms dažniausiai patinka. Yra ir daug kitų daiktų, traukiančių dėmesį. Kai kurie žaislai mėgstami tiek mergaičių, tiek berniukų, pavyzdžiui, pliušiniai žaislai.

XXI amžiaus antro dešimtmečio žaislų rinka tikrai nenuobodi. Tėvai randa tai, kas vėliau pradžiugina mažuosius. Pasirinkimą lemia tokie veiksniai kaip vaiko amžius ir galimų išleisti pinigų kiekis. Ką daryti, jeigu artėja gimtadienis, bet finansinė situacija ne pati geriausia? Tokiu atveju galima paieškoti su nuolaida siūlomų žaislų mergaitėms.

Jei pernelyg neuždelsėte ir dar liko pakankamai laiko iki gimtadienio, apsimoka pirkti elektroninėje erdvėje. Čia ne tik plati pasiūla, bet ir dažnai patrauklios kainos. Čia žaislai mergaitėms patogiai suskirstyti į kategorijas, o tai pirkėjai įvertina teigiamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *