Namų jaukumas – tai vienas svarbiausių dalykų, kurį gali sukurti tinkamai parinkti baldai, smulkios detalės. Juk labai svarbu, kad po ilgos darbo dienos turėtume kampelį, kuriame ištiesus kojas, pajustume tikrą ramybę ir pilnatvę. Kaip tokį kampelį susikurti? 

baldai

Minkšti baldai

Ne paslaptis, kad minkšti baldai visada asocijavosi su jaukumu, harmonija, atsipalaidavimu. Žinoma, nereikėtų persistengti ir į virtuvės kambarį gabenti minkštų fotelių. Minkšti baldai gali būti protingai išdėstyti po visus namus. Pavyzdžiui, naudokite sėdmaišius: jie puikiai tiks miegamajame ar salone, kur sukurs tinkamą atmosferą, tiesiog kviečiančią į juos „sukristi“. Taip pat tiks ir platus minkštas kampas, patogios kušetės ar krėslas, įrengtas terasoje, kurio siūbavimas suteiks vidinę ramybę ir pasitikėjimą savimi bei ilgus vasaros vakarus pavers tikra atgaiva sielai.

Kampelis skaitymui

Labai svarbu, kad namuose turėtumėte ramią vietelę skaitymui, kuri nebūtų jūsų miegamojo lova. Patogūs baldai, esantys prie lango ir reguliuojami LED šviestuvai leis turėti šviesią ir prabangią erdvę, kurioje galėsite sklaidyti mėgstamus leidinius, skaityti knygas. Čia turėtų vyrauti šviesios spalvos: balta, rausva, pilki atspalviai. Tai tik pagyvins šio šviesaus kampelio įspūdį ir atrodys be galo moderniai ir steriliai.

Vonios kambarys

Atsipalaidavimui ir jaukumui sukurti reikalingas nepriekaištingas vonios kambarys. Tam padės klasikiniai baldai, derinami su mažomis detalėmis: žvakėmis, smilkalais, minkštais graviruotais rankšluosčiais, dėžutėmis, skirtomis parfumerijai ir makiažo priemonėms susidėti. Jei mėgstate ilgai gulėti vonioje – įsigykite jacuzzi, kuri taps mini masažiniu baseinu, leidžiančiu mėgautis šia malonia procedūra.

Apšvietimas

Jaukumui sukurti labai svarbus apšvietimas. Namai atrodys itin žaviai, jei sienose įrengsite nišas, kuriose įmontuosite nedideles lemputes, blankiai apšviečiančias namus. Dar vienas jaukumo ir šviesos simbolis – židinys. Jei neturite galimybės jį įsirengti, galite pasistatyti dirbtinį židinį, imituojantį liepsną – tai taip pat suteiks savotišką šilumą ir tarsi kvies prie jo prisėsti ir išgerti arbatos ar kavos puodelį. Kiek blankesnė ir raminanti šviesa reikalinga ir miegamajame, kuriame leidžiate vakarus bei naktis. Prieblanda asocijuojasi su naktimi ir tyla, todėl aptemę baldai suteiks paslapties bei ramybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.