Esame įpratę, kad langus dengiame. Norime pasislėpti nuo įkyrios saulės ar akylų kaimynų akių. Langų uždangalai suteikia ne tik šias apsaugines funkcijas, bet taip pat ir namams dovanoja jaukumo bei sukuria tam tikrą įvaizdį. Vieni nori susikurti romantiškus namus, kiti prioritetą teikia minimalizmui, o treti mėgsta klasikinį interjerą.

Vos tik pasirodė rinkoje žaliuzės, jas labai greitai pamėgo lietuviai. Jos neįpareigoja namų interjero, puikiai atrodo bet kuriuose namuose ir nėra sunku derinti su kitomis interjero detalėmis. Ar esate savo namuose turėję žaliuzės? Ar buvote jomis patenkinti? Juk puikiai matėte, kaip lengva jas prižiūrėti ir derinti kartu su kitomis detalėmis. Medinės žaliuzės būna įvairių atspalvių, tad jas labai lengva įkurdinti bet kuriuose namuose. Šis langų dengimo būdas yra lyg patys moderniausi šviesos filtrai, klasikiniame variante sudaryti iš siaurų juostelių (lamelių) ir jie yra sujungti sriegių laikikliais. Žaliuzes valdyti labai lengva ir paprasta naudojant valdiklius. Tik nuo Jūsų poreikių priklausys į patalpą patenkančios saulės šviesos kiekis. Žaliuzes valdysite patys. Jas taip pat galėsite ir visiškai atidaryti.

Ar žinojote, jog medinės žaliuzės buvo pačios pirmos žaliuzės pasaulyje. Jos buvo suprojektuotos horizontaliai. Tik daug vėliau rinkoje pasirodė vertikalios. Toks vertikalių žaliuzių išradimas buvo toks sėkmingas, kad atnešė šlovę jo kūrėjui. Šiomis dienomis egzistuoja ne tik iš medžio pagamintos žaliuzės. Jos dar būna gaminamos iš aliuminio bei plastiko. Tuo tarpu medinės žaliuzės yra laikomos prabangos ženklu. Jos visada yra labai geras sprendimas tame interjere, kur vyrauja natūralios medžiagos. Kadangi šiuolaikinės žaliuzės yra universalios bei kompaktiškos, tai jas galima montuoti tiek ant lango varčios, tiek ir lango angoje arba net ant jos.

Didelis medinių žaliuzių privalumas, kad jos ne tik atrodo labai natūraliai, bet jų atspalvį galite rinktis nuo baltos, lengvos medžio rusvos kreminės spalvos, iki sodrios šokolado ar net juodos. Tad toks pasirinkimas tiks ir miegamajam, ir svetainei, vonios ar vaikų kambariui. Spalvų paletė yra labai įvairi. Be to, jeigu norėsite žaliuzes įrengti vaikų kambaryje, tikrai nesigailėsite, nes jos neturi jokių aštrių briaunų, o medienos pluoštas yra kokybiškas, švelnus ir visiškai saugus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *