Auksiniai papuošalai yra tikra klasika ir jie yra puikus pasirinkimas įvairioms progoms. Tinkamai pasirinkti papuošalai pabrėžia stilių, gali išryškinti Jūsų išskirtinį skonio pajautimą. Labai svarbu žinoti, kas šiuo metu yra madinga ir kaip auksiniai vėriniai ar kiti papuošalai turėtų būti derinami, kad sukurtų išskirtinį įvaizdį.

Kokie papuošalai gali būti?

Auksiniai vėriniai yra vienas dažniausiai ieškomų pasirinkimų juvelyrikos salonuose. Tai labai svarbus stiliaus akcentas, kuris puikiai tinka tiek kasdienai, tiek vakariniam išėjimui, tiek prie oficialios aprangos. Auksinius vėrinius reikėtų rinktis pirmiausia pagal tai, kada ir kur jie bus dėvimi. Oficialiems susitikimams labiau tinka smulkesni papuošalai, o akcentinius vėrinius su masyviais elementais ir išskirtinėmis detalėmis reikėtų rinktis ir ne tokioms kasdieniškos progoms. Pavyzdžiui, vakarėliui, šventei, apsilankymui teatre.

Koks papuošalas bus išskirtinis?

Tarp naujausių mados tendencijų pastaruoju metu pastebimas vis didesnis noras išsiskirti. Papuošalai gali padėti sukurti išskirtinį stilių. Pavyzdžiui, pastaruoju metu labai populiarūs įvairūs personalizuoti auksiniai pakabukai. Tai gali būti išskirtinis pakabukas su žmogaus vardu arba inicialais. Taip pat puikus stiliaus akcentas gali būti pakabukas su išgraviruotu Jūsų vardu, su Jūsų piršto antspaudu ar tiesiog Jums patinkančia fraze.

Be to, kai kurios juvelyrikos parduotuvės siūlo ne tik rinktis išskirtinius papuošalus, bet ir užsisakyti individualią gamybą. Pavyzdžiui, galite patys suformuoti užklausą juvelyrams ir papasakoti, koks pakabukas ar vėrinys Jums patiktų, o juvelyras padės tai paversti realybe ir pagamins išskirtinai Jums skirtą papuošalą. Toks stiliaus akcentas tikrai neliks nepastebėtas.

Kaip derinti papuošalus?

Papuošalus reikia derinti ne tik prie aprangos, bet ir tarpusavyje. Pirmiausia, kai dėvimi auksiniai vėriniai, reikia nepamiršti svarbiausios taisyklės, kad vėrinys atrodys nepriekaištingai tik tuomet, kai derės su kitais stiliaus akcentais. Pavyzdžiui, iš tiesų masyvūs vėriniai, kurie šiemet yra itin madingi, gali būti nešiojami ir vieni. Prie jų nebūtina derinti apyrankių ar kitų papuošalų. Tokį vėrinį netgi galima pabrėžti didesne iškirpte bei sukelta plaukų šukuosena.

Kiek subtilesnius papuopšalus reikėtų derinti tarpusavyje. Auksinis vėrinys turi derėti su segimais auskarais, taip pat būti tokio paties stiliaus kaip ir mūvimi žiedai ar turima apyrankė. Labai gerai, jeigu auksiniai papuošalai nenešiojami kartu su sidabriniais. Nebent iš tiesų mokate šias spalvas puikiai derinti tarpusavyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *