kurjeriniai vokai iš vokucentras.lt
Photo by Lum3n on Pexels.com

Renkantis pakavimo priemones siuntai labai svarbu kuo daugiau dėmesio skirti kokybei, kadangi būtent tinkamos pakavimo priemonės gali garantuoti, kad siunta saugiai pasieks tikslą. Šiuo metu tokių profesionalių priemonių, kurias renkasi ne tik verslai, tačiau taip pat ir privatūs asmenys, kuriems siunta tenka siųsti gana retai – tikrai labai daug. Kai siunta nėra didelė – geriausias pasirinkimas yra kurjeriniai vokai, kurie garantuoja ne tik saugumą, tačiau ir stabilumą.

Juos visada geriausia yra pirkti internetu iš vokucentras.lt el. parduotuvės, kadangi taip galima kur kas paprasčiau susipažinti su pasiūla bei pamatyti akcijas ir įsigyti vokus pigiau.

O kokius svarbiausius techninius parametrus reikia įvertinti renkantis?

Pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti konkrečiai voko paskirčiai, kurie labai dažnai būna greta nurodyta. Pasikartosime, kad perkant internetu tuomet rasti tikslinę info yra kur kas paprasčiau. Vokai gali būti skirti labiau dokumentams siųsti, taip pat ir tokie, kurie skirti konkretiems siuntiniams, daiktams, kurie gali būti brangūs, tad reikalaujantys daugiau apsaugos.

Itin daug dėmesio siūlome skirti vokams, kurie yra su oro apsauga. Pasikartosiu, kad jie labiausiai ir tinka tokiu atveju, kai siunta yra jautri. Specialius viduje esantis burbulinis sluoksnis suteikia daugiau apsaugos, padeda išvengti dūžimų net ir tokiu atveju, kai siunta yra jautri, duži.

Dar viena opcija yra specialiai kurjeriniai vokai, kurie dar yra vadinami polietileniniais. Svarbiausia jų savybė yra ta, kad jie atsparūs drėgmei, tad tai yra labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai yra siunčiami įvairaus tipo dokumentai bei kiti popieriniai siuntiniai. Dažniausiai tokio voko išorė yra balta, tad patogu ant jos užrašyti kontaktus – kuriais reikia siuntą pristatyti.

Papildomo dėmesio yra verti Kraft praplatėjantys vokai. Kadangi jie yra pagaminti iš labai patvaraus popieriaus – taip pat gali nudžiuginti tikrai labai aukšto lygio apsauga, kuri leis būti ramiu, kad krovinys, kad ir koks jis bus –  saugiai pasieks tikslą. Tokio voko techniniai parametrai yra 130 g/m².

Galiausiai, rinkoje siūlomi ir lipnūs vokai. Jie dažniausiai yra naudojami tokiu atveju, kai reikia siųsti dokumentus, taip pat tokiu atveju, kai siunčiamos įvairios paskirties sąskaitos, jie gali būti priklijuojami prie dėžes, tad patogu siųsti garantinius ir kitus daikto, kuris siunčiamas greta,

Specialios pakavimo priemonės garantuoja kokybę. O tai ir turi būti kiekvieno prioritetas nepriklausomai nuo siuntos turinio ir to – kas yra siuntėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *