Kelionės, Laisvalaikis

Ką verta pamatyti Neringoje ir jos rajone?

Kambarių nuoma NeringojeLietuvos Žemaitija – tikras auksas, kurį reikia saugoti. Galime pasidžiaugti, kad tame krašte yra labai daug lankytinų vietų, kurias deja dažnai ignoruoja lietuviai. Nekeliaukite toli, kai tiek daug grožio yra visai greta. Neringa – vienas iš tokių auksinių kampelių. Kambarių nuoma Neringoje savo kainomis prieinama, o kokybė tenkina net ir pačius išrankiausius.

  1. Raganų kalnas – daug kam žinoma vieta, kuri kelia mįslingumą. Jeigu norite susipažinti su raganomis, kurios anksčiau gyveno lietuvių liaudies pasakose – tai puiki vieta į kurią rekomenduojama užsukti. Daugeliui tai viena labiausiai įstrigusių vietų.
  2. Delfinariumas – vienintelė vieta Lietuvoje, kur galima pasisveikinti su delfinais. Vieni šią vietą keikia, kiti – giria. Bet kuriuo atveju Jūsų sprendimas eiti lankyti ten gyvūnų ar ne.
  3. Akmens skulptūrų parkas Juodkrantėje yra visiškai greta Neringos. Tai unikali vieta, kur galima pamatyti labai daug įdomių skulptūrų tikrai patrauksiančių Jūsų dėmesį. Svarbiausia, kad ekspozicija yra nuolat atnaujinama, tad kiekvienais metais pamatysite vis ką nors naują.
  4. Nidoje pastatyta skulptūra V. Kernagiui kiekvienais metais pritraukia labai daug žmonių. Atrodo, tai tik paprasčiausia skulptūra, tačiau turi tokią išskirtinę bei gerą energiją, kad žmonės važiuoja net ir iš tolimiausių kampelių, kad ją pamatytų gyvai, kad galėtų nusifotografuoti.
  5. Gintaro įlanka yra dar viena vieta, kuri pritraukia žmonės ne tik iš Lietuvos, tačiau ir viso pasaulio. Gintaras – lietuvių auksas. Susipažinti su jo istorija taip pat galima ir gintaro muziejuje Palangoje.
  6. Galiausiai reikia pabūti ir prie Baltijos jūros, kuri mums yra vienintelė ir pati geriausia.

Kadangi lankytojų vietų yra gana daug – kambarių nuoma Neringoje yra būtina. Pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas žmogus pagal savo poreikius gali atrasti tai, kas jam labiausiai tinka. Svarbiausia, kad kainos palyginus yra gana mažos, tad nepermokėsite. Juolab, didžioji dalis lankytojų vietų yra visiškai nemokamos. Tai puiki galimybė geriau susipažinti su Lietuvos Žemaitija labai pigiai, tačiau tikrai ypač įsimintinai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *